<
>

Реклама

Трибуна Spy News

У Селезньова накипіло: де справедливість?

Spy-Football.com

24/11/2013 , 14:38

SeleznevФорвард “Дніпра” Євген Селезньов, відповідаючи після матчу з “Іллічівцем” на питання журналістів, самої гри торкнувся побіжно, а в основному останніх подій, пов’язаних з командою. Зокрема про 3-матчеву дтскваліфікацію Романа Зозулі.

– Моя думка – це маячня. За що його взагалі дискваліфікували ? За розмови ? Ви подивіться , вже в цьому чемпіонаті за такі ж гріхи давали менший термін дискваліфікації , або взагалі їх не давали. Я , до речі , з Русиком Ротанем був на цьому КДК . Ви і у нього можете запитати , що там відбувалося. Почалося все з питання гри з « Чорноморцем». Я вітаю одеську команду з виходом у наступний етап . Молодці , вийшли за рахунок такої перемоги ! Повірте , будь моя воля , я б кожну гру грав з «Металістом» , « Шахтарем» чи «Динамо». Я із задоволенням виходжу на такі ігри , тому що в них отримуєш масу досвіду. А якщо « Чорноморцю » нецікаво грати з « Дніпром» , то подібним способом вони не виграють Кубок! Бажаю їм удачі! А взагалі нам на КДК не дали сказати жодного слова .

Ми прийшли , а нам відразу говорять : «Ви винні! » – «А чому? » – « Ми не будемо нічого доводити ! Ви винні і все! » Де справедливість , ви мені скажіть? Чому одним дають один термін дискваліфікації , а іншим за те ж саме інший ? Я нікого не звинувачую , просто хотілося , щоб нам дали якийсь коментар . У нас кожен сам собі голова. Може бути Зюзя і негарно вчинив , він молодий футболіст . Але ви згадайте епізод з першим непризначеним пенальті в Донецьку. Суддя стоїть перед ним і не дає такої пенальті ! Що далі говорити ? Які емоції можуть бути у людини ? Так, може бути в другому моменті і була симуляція , але до цього ще був епізод , коли бив Зозуля , і м’яч потрапив у руку захиснику . Ще один пенальті не дали ! Звичайно , у хлопця після цього здадуть нерви. Ніхто з нього не знімає провини , але повинні ж якось об’єктивно судити. Це раз . І органи футбольного правосуддя повинні об’єктивно розглядати такі епізоди . Це два. Я просто прошу трохи поваги , а не того , щоб нам допомагали і давали три очки , зрештою!

за матеріалами  Пресс-служби ФК «Дніпро»

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама