<
>

Реклама

Трибуна AJAX

5 причин, чому варто вболівати за «Аякс» у фіналі Ліги Європи (Відео)

Spy-Football.com

24/5/2017 , 12:49

На початку сезону складно було уявити, що після «Ростова» та невдалого стартового відрізку в чемпіонаті команда Петера Боша подарує нам єврокубкову казку, а в чемпіонаті боротиметься за титул до останнього туру.

1. Командна гра

З моменту останнього тріумфу команди в єврокубках минуло вже більше 20 років, проте зібрати настільки потужний колектив вдалося лише зараз. Незалежний від індивідуалістів, які власні інтереси ставлять вище командних. Позбувшися взимку від Ель-Газі, Базура, Гуделя, Дейкса, футбольний світ дізнався про Віргевера, Де Лігта, Девідсона, Дольберга. Не кажучи вже про сходження Клюйверта-молодшого, якому доведеться багато працювати, аби уникнути порівнянь з легендарним батьком.

2. Тренер з власною філософією

Яким би не володів підбором виконавців, Бош завжди намагався грати в атакувальний футбол. Пришестя в «Аякс» стало для нього особистим викликом, зіштовхнувшись з радикально налаштованими фанами, для яких неприйнятним було те, що клуб може очолити людина, яка своє футбольне ім’я заробила у стані принципового суперника – «Фейєноорда», враховуючи консервативний підхід клубу в кадровому плані. Але показовим для нього стане наступний сезон, коли йому доведеться збирати нову команду після чергового літнього розпродажу в Амстердамі, хоча за словами самого тренера: левова частина гравців готова залишитися і спробувати свої сили у ЛЧ.

3. Шлях до фіналу

Ростовське фіаско стало відправною точкою «євреїв» в нинішньому сезоні, пройшовши групову стадію без жодної поразки. В домашніх матчах команда не залишала жодних шансів супротивникам, марнуючи ще з десяток моментів. «Аякс» досі залишається дуже вразливим, коли грає на полі суперника, потребуючи часу на адаптацію.

4. Особисті протистояння

Якщо Дейлі Блінду випала доля грати проти рідного клубу, то Луї ван Галу не доведеться розриватися, якщо «топитиме»  за обидві команди.

5. Вболівальники

Без їхньої несамовитої підтримки в найскрутніші моменти, навряд чи команда дісталася б такої стадії. Особливо вражає єдність гравців з фанами, які полюбляють з розмахом святкувати тріумфи.

Автор karpa, Джерело: ua.tribuna.com

Реклама