<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Про зраду Блохіна і конспекти Сьоміна

Spy-Football.com

25/9/2013 , 9:15

blokhinТе , що від звільнення штабу Блохіна очманіли навіть толерантно – футбольні люди , ми вже чули і бачили. Навіть в цьому корпоративному світі був шок і здивування . Та й футбольний світ такого ще не знав , щоб за невдачі команди відповіли помічник головного тренера.

Як цю ситуацію не верти , які версії не висувай , Блохін в будь-якому випадку виявляється комуністом без совісті і честі.

Відразу скажу , що тренерські здібності Баля та Михайличенко оцінюю на рівні Блохіна. Про Роменського нічого поганого і хорошого сказати просто не можу. Крім того , що з подачі Блохіна йому була придумана посаду в київському « Динамо».

З воротарями основного складу киян вже тривалий час працює Михайло Михайлов. І досить успішно . Навіщо потрібен був ще Роменський , незрозуміло. А з іншого боку , куди його дівати , якщо він входив до тренерського штабу збірної часів Блохіна. Тут , звичайно , поставимо Блохіну плюсик за те що пристроїв товариша на роботу.

І підемо далі ….

На післяматчевій прес -конференції Блохін , відповідаючи на питання з даної тематики , перевів стрілки на віце -президента клубу Олексія Семененко. Той повідомив про « колегіальне рішення , яке генеральний директор клубу Резо Чохонелідзе повідомив Суркісу і той з ним погодився ».

І як це можна уявити? Розберемо кілька версій.

1 . Якщо Блохін втратив взаєморозуміння з друзями- соратниками , і пішов на них скаржитися до Чохонелідзе , то це підло і смішно . Президент будь-якого серйозного клубу бере на роботу головного тренера , який потім сам формує свій штаб . Значить саме Блохін відповідає за тих , кому Суркіс з його подачі платить гроші. Виходить , що зараз президент « Динамо» через вибрики Блохіна повинен заплатити трьом фахівцям зарплату за три роки , які залишилися у них за контрактом. Це нормально ?

2 . Якщо Михайличенко , Баль і Роменський самі відмовилися працювати з Блохіним , то про це нам би точно повідомили і Ігор Суркіс не говорив би , що «ніхто не звільнений» . У цьому не було б сенсу . Добровільна відставка і жодних проблем .

3 . Чохонелідзе бачив проблеми у взаєминах у тренерському штабі і вирішив там освіжити . Але нам сказали про колегіальне рішення. Значить Блохін погодився з тим , що ті кого він з собою привів заважають йому і «Динамо». І що цікаво , заважають всі троє ! А це означає , що срач був конкретний і Блохін налаштував проти себе трьох своїх друзів.

4 . Все “замутив” Ігор Суркіс. Але це малоймовірно. Навіщо йому брехати , кажучи , що це « рішення Блохіна » ? Якщо це неправда , то він такими словами підставляє репутацію Блохіна як людини. Та й в брехні більше помічений якраз Блохін. Всі пам’ятають історію з його відмовою спілкуватися з телеканалом « Футбол». Тренер послався на заборону керівництва , а Суркіс потім повідомив , що це рішення Блохіна , який « вільний у своїх діях».

Але це все метушня придворних , а от що реально зараз відбувається в голові Ігоря Суркіса зрозуміти , як звичайно , складно.

Тут теж світовій ексклюзив. Що нам повідомив президент професійного клубу про подальшу долю відрахованих ? З ними належить розмова за підсумками якої вони будуть працевлаштовані. Тобто в « Динамо» все як завжди . Не людина під місце , а місце під людину . Ось і Семененко повідав , що в « Динамо» непочатий край роботи . І ми з цим , в принципі , згодні. Наприклад , з придурками з оф.сайту клубу треба працювати цілодобово. І часом битою. Може тоді перестануть писати фантастичні дурниці.

Але відраховані не письменники. Вони ніби тренери. І куди їх ? Замість когось або до когось ? В черговий штаб .

Ну добре , працевлаштували . А як собі уявляє Суркіс знаходження на одній території людей , яких зрадив головний тренер , разом з цим тренером ? Думається , що фантастичність ситуації для нормалізації клубного мікроклімату не придумаєш ))).

Але ж тут є ще один нюанс. Суркіс чітко заявив , що троє не звільнені, але в той же час повідомив , що вони будуть працювати до тих пір поки працює Блохін. Що це означає? Тільки те про що я говорив раніше . Суркіс не бажає платити неустойку за 3 роки трьом співробітникам . І залишає їх в структурі клубу , до звільнення Блохіна. Хороша перспективка , чи не так?

Але з іншого боку , незрозуміло , чому Суркіс йде на поступки Блохіну по зміні тренерського штабу , при цьому не приховуючи від ЗМІ , що не гарантує того , що не спілкуватиметься з потенційними кандидатами на місце головного тренера.

Цими словами він вже показав , що звільнення Блохіна справа лише часу. Довіри до нього немає. Характерно , що подібних слів Суркіс не дозволяв собі ні при демонтажних роботах Газзаєва , ні за застійно – деградаційних процесах імені Сьоміна.

Хоча , якщо згадати , що Суркіс лихий картяр , то логіку в його рішеннях знайти можна. Приміром , якщо масть не йде , то чому не змінити роздаючого або пересісти на інше крісло? Раптом потім попре . Зміна штабу десь із цієї серії.

Але це все , звичайно, і сумно і смішно. Справа в тому , що Блохіна вже не врятує нічого . Навіть якщо він зараз ще виграє пару матчів , то потім обов’язково влетить . І далеко не “Баварії”. Хоча , щоб отримати шанс з нею зіграти треба бути Тренером . А Блохін і людина і тренер абсолютно безглуздий , безсовісний плюс унікальний лицемір і брехун .

Про жахливу зраду Блохіним друзів – соратників вже сказано ( адже сидів собі Михайличенко на посаді спортдира і у вус не дув ) , але остання прес -конференція підкинула ще матеріалу. Виявляється збірники в розташуванні «Динамо » з’явилися 14 вересня, а 15 числа команда вже грала з «Металістом». Такий “брєд” міг сказати тільки Блохін.

Ну і на завершення про його уявну відповідальність . Блохін постійно говорить , що він за все відповідає . Тільки нікому досі незрозуміло в чому конкретно полягає його відповідальність за провальні ігри «Динамо». Він повертає зарплату в касу клубу? Ні. Він подає щотижня у відставку? Теж ні .

Так у чому твоя відповідальність , нездара ?

P.S. Через місяць після призначення Блохіна на посаду головного тренера « Динамо» я написав , що йому обов’язково скоро дадуть копняка , але брудної білизни буде стільки , скільки не було ніколи при звільненні динамівських тренерів. І зараз все йде до того , що нас чекає фантастичний парад одкровень. Більше того . У спину Блохіну тепер будуть плювати не тільки вболівальники , але і численні колеги.

І до речі , чому в понеділок Блохіна не було на роботі? Стакан коньяку після перемоги над львів’янами прибив до ліжка ?

Автор Dneprogesза матеріалами ua.tribuna.com

ТегиТеги:

Реклама