<
>

Реклама

Поза грою Ультрас

Ультрас "Шахтаря" хотіли зірвати матч за Суперкубок України

Spy-Football.com

25/7/2014 , 15:19

sha_ultrasДії президента команди в період початкової стадії військового конфлікту на Донбасі, а також різкі висловлювання співробітників клубу щодо позиції фанатів, викликали негативну реакцію у донецьких ультрас.

У зв’язку з цим під час перерви матчу за суперкубок країни, було прийнято спільне рішення – зірвати матч у випадку якщо події на полі будуть розвиватися на користь “шахтаря”.

На жаль цього зробити не вдалося. Спроби зробити прорив на поле присікались львівськими працівниками стадіону, а так як багато хто з них протягом матчу разом з нами дуже емоційно виконували гімн країни та інші заряди на патріотичну тематику, вступати у фізичне протистояння з ними в цей атмосферний вечір хотілося найменше.

Як результат, весь негатив в кінці матчу обрушився на капітана команди Даріо Срну, який у своїх інтерв’ю критикував ультрас за їх патріотичний настрій на футболі і заступався за президента РФ.

Напевно якби матч проходив дома, то в нього полетіли б сидіння, а так обмежилися пляшками та іншими речами. що потрапили під руку. Найбільш активно захищали хорвата Ярик Ракицький (у якого, на щастя, немає проблем з самоідентифікацією. Після матчу на його плечах висів національний прапор країни) і тренер Луческу (який жестами в черговий раз дав зрозуміти, що на його думку фанат не має право на емоції , а мусить мовчки їсти їжу з фастфудів і плескати в долоні, насолоджуючись грою його бразильської команди)

Сам же ображений Даріо Срна пообіцяв найближчим часом провести зустріч з фанатами для разяснення своєї позиції, утік в подтрібунку і вже там для журналістів розповідав зворушливі історії про те як він плакав під час гімну, про те як давно любить Україну, і те як сильно переживає з приводу того, що відбувається на сході.

взято тут

 

Реклама