<
>

Реклама

Трибуна Spy News

«Металіст» сказав своїм фанам «Досить!»

Spy-Football.com

25/8/2013 , 12:20

metallist_0Харківський «Металіст» відреагував на критику, у тому числі присутню в матеріалах «Spy-Football», і звернувся до вболівальників із проханням утриматися від проявів радикальних, агресивних і образливих форм протесту проти рішень УЄФА та КАС відсторонити клуб в цьому сезоні від єврокубків.

«Футбольний клуб« Металіст »завжди виступає за прояв толерантності та поваги до всіх членів європейської та світової футбольної громадськості, – йдеться у зверненні на офіційному сайті жовто-синіх. – У зв’язку з цим, клуб переконливо просить уболівальників утриматися від проявів радикальних, агресивних і образливих форм протесту проти рішень УЄФА та КАС щодо ФК «Металіст», зокрема – на найближчому матчі з «Севастополем».

Футбольний клуб «Металіст» нагадує, що скандування образливого характеру, демонстрація плакатів, банерів або прапорів, які зачіпають честь і гідність арбітрів, команди суперника, її вболівальників, а також офіційних та інших осіб є порушенням правил перебування на стадіоні ОСК «Металіст» і Дисциплінарних правил ФФУ, і в жодному разі не вітаються клубом.

Вболівальники, які прийшли на матч з провокаційними банерами, плакатами, футболками і будь-якими іншими забороненими об’єктами, що містять образливі гасла, на матч допущені не будуть. Також просимо вас утриматися від скандування нецензурних речівок.

footclub.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама