<
>

Реклама

Поза грою Suares

Голодний Луіс. Черговий укус уругвайського вампіра (Відео)

Spy-Football.com

25/6/2014 , 23:40

suaresНападаючий збірної Уругваю Луїс Суарес в черговий раз вкусив свого супротивника. Цього разу ним виявився італієць Джорджо К’єлліні.

У матчі суддя не зафіксував порушення, але, судячи з усього, уругвайця чекає серйозне покарання вже найближчим часом і виявитися воно може значно суворішим, ніж раніше.

Нагадаємо, що на початку сезону в першості Англії Луїс Суарес був змушений пропустити 10 матчів за укус футболіста лондонського “Челсі” Браніслава Івановича. Відзначимо так само, що “жертва” К’єлліні не вірить у те, що ФІФА покарає винного.

Багато експертів відзначали, що Луїс Суарес найімовірніше перестане “гризти” людей після першого епізоду. Весь сезон Суарес вів себе добре і більше не був помічений у подібних оказіях.

Однак букмекерські контори все ще пропонують своїм клієнтам поставити на те, що уругваєць не витримає і схопить когось із суперників зубами. І ось вчора сталося те, від чого у прекрасного форварда може виникнути маса проблем.

Один норвезький уболівальник поставив ставку в 3 фунта на те, що зуби Суареса будуть пущені в хід на світовому форумі і виграв майже в 200 разів більше – 500 фунтів.

Так що дивіться футбол, вболівайте та робіть ставки, панове!

Реклама