<
>

Реклама

Трибуна ultras

Українські ультрас звернулись до Президента України з проханням скасувати продаж квитків за паспортами на футбольні матчі

Spy-Football.com

25/9/2017 , 17:41

Українські фанатські рухи звернулися до Президента України Петра Порошенка з проханням вплинути на ФФУ стосовно рішення про продаж квитків на футбольні матчі за документами, що посвідчують особу.

“Звертаємо Вашу увагу, як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, що всупереч чинному законодавству України, національна Федерація футболу запровадила продаж квитків на матчі збірної України за паспортами.

Примушуючи купувати квитки за паспортами, чиновники цієї громадської організації проявляють зневагу до конституційних прав та свобод громадян. Адже, згідно з Конституцією України, ніхто не може змусити громадян робити те, що не передбачено законом. Вимагаємо забезпечити дотримання законодавства України.

Варто зазначити, що подібні ініціативи, щодо входу на стадіон за паспортами, не нові. Вперше їх намагався запровадити режим Януковича, проголосувавши 16 січня 2014 року за “диктаторські закони”. Один з цих законів саме і стосувався іменних квитків на футбол.

Найближчий матч збірної відбудеться 9 жовтня у Києві між збірними України та Хорватії. Вашу позицію ми зрозуміємо з того, чи буде призупинено продаж квитків за паспортами на цей матч”, – йдеться на порталі ultras.org.ua.

Відзначимо, що дане звернення підтримали наступні фанатські рухи: Верес, Волинь, Ворскла, Десна, Динамо, Дніпро, Дніпро (Черкаси), “Запорізькі фанати”, Зірка, Зоря, Карпати, Кристал, Металіст, Нива (Вінниця), Нива (Тернопіль), Оболонь, Олександрія, Поділля, Скала (Стрий), Таврія (Сімферополь), Чорноморець, Шахтар, Миколаїв, Полтава, ЦСКА (Київ).

ТегиТеги: Ультрас

Реклама