<
>

Реклама

Поза грою ФФУ

ФК Карпати: Ми готові до співпраці з СБУ у слідстві проти ФФУ та Прем'єр-ліги

Spy-Football.com

25/12/2014 , 10:54

ffu_engФК Карпати високо оцінив факт, що Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою розпочали слідчі дії щодо ймовірних фактів корупції у Федерації футболу України та Прем’єр-лізі.

Про це йдеться в офіційному зверненні, яке опубліковане на сайті львіського клубу.

“Наш клуб уже не раз декларував цілковиту підтримку та допомогу слідству щодо згаданих фактів. Ми готові до співпраці та закликаємо усіх небайдужих суб’єктів українського футболу всебічно сприяти слідству, інформуючи про численні факти зловживань, хабарництва та корупції з боку футбольної верхівки країни.

Боятися вже немає чого – слідство проводять не кишенькові органи ФФУ з їхнім принципом “рука руку миє”, а авторитетні державні органи, що після Революції гідності отримали від суспільства підтримку та кредит довіри.

Усі темні справи, які роками поглинали наш футбол, мають бути вивернуті назовні, перевірені усі чиновники, арбітри, делегати, інспектори, всі витрати за останні 15 років. Цей процес повинен бути максимально публічним, прозорим і відкритим для суспільства.

Переконані, що ретельні перевірки діяльності не повинні оминути й регіональні федерації футболу, більшість з яких тривалий час були і залишаються елементами старої системи”, – йдеться у заяві.

Власне СБУ поки не називає конкретні прізвища, проти кого розпочалося розслідування після обшуків у Федерації футболу України.

Про це на брифінгу заявив радник глави СБУ Маркіян Лубківський, передає кореспондент Чемпіона.

“Співробітники Служби безпеки України, а саме – Головне управління “К”, спільно з колегами з Генеральної прокуратури, проводять процесуально-слідчі дії у Федерації футболу України, зокрема, обшуки”, – сказав він.

Робиться це у межах відкритого кримінального провадження за статтями 191-ою та 209-ою Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим, а також відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом”, – додав речник.

За словами Лубківського, наразі – це вичерпний коментар, який від може дати.

“Коли у нас буде більше інформації, ми обов’язково нею з вами поділимося. Більше мені немає чого додати. Я не можу розголошувати результати розслідування, на жаль”, – зауважив він.

На запитання, чи фігурують конкретні прізвища у даній справі, Лубківський чітко відповів: “Ні! Поки що не фігурують, поки що ведуться слідчі дії”.

Насамкінець він додав, що тільки слідство покаже, чи буде розширене розслідування.

Нагадаємо, напередодні Служба безпеки України провела обшуки у Будину футболу.

champion.com.ua

ТегиТеги: Карпати ФФУ

Реклама