<
>

Реклама

Поза грою FC METALIST

Влада Харкова погрожує Маркевичу і конфліктує з Ярославським

Spy-Football.com

25/2/2014 , 21:58

jaroslavskyУльтрас харківського “Металіста”, з посиланням на власні джерела, повідомили, що представники міської влади погрожували Мирону Маркевичу.

“Тільки що надійшла інформація від джерела, близького до Мирона Маркевича, про те, що представники міської влади дзвонили і в дуже грубій формі погрожували тренеру за його висловлювання про патріотизм. Як відомо, днями Мирон Богданович дав інтерв`ю, в якому розповів, що він підтримує патріотів “…рідний брат батька взагалі відсидів у в`язниці за те, що воював в рядах УПА. До чого веду? Я щасливий тому, що відбулося в минулу суботу, – ось, що важливо! А не всякі там футболи…”, – говориться у заяві фанатів.

Уболівальники “Металіста” звернулися до виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням розібратися в ситуації, що склалася.

“Арсене Борисовичу, ми розуміємо, що потрібно більше часу, але Ви подивіться, що відбувається в Харкові – відкрито погрожують заслуженому тренеру України за його патріотизм, погрожують журналістам, залякують активістів, тиснуть джипами і стріляють з травматів по людям! Вгамуйте оскаженілих бандитів!”, – наголосили фанати.

Тим часом екс-президент “Металіста” Олександр Ярославський, з яким команда кілька років йшла до заповітної перемоги, заявив про ситуацію щодо порятунку : “Це не моя справа, мене це більше не цікавить”

Як стало відомо Ярославський не хоче повертатися до Харкова через Кернеса і Добкіна.

за матеріалами football24.ua

Реклама