<
>

Реклама

Трибуна dynamo kiyv

Ультрас "Динамо" виступили із заявою щодо закритя фанатських секторів

Spy-Football.com

26/10/2015 , 15:01

dk_ultras

Ультрас «Динамо» опублікували заяву щодо закриття КДК ФФУ фанатських секторів та накладання штрафу на ФК «Динамо» Київ.

22 жовтня своїм рішенням КДК ФФУ, зокрема, постановила закрити на найближчому матчі фанатські сектори «Динамо» Київ, та накласти на клуб штраф у розмірі 250 тисяч гривень. Даним рішенням ФФУ вкотре довело, що піклується не про розвиток футболу в Україні, а про наповнення власного бюджету за рахунок клубів, та створення атмосфери недовіри між клубами та їхніми уболівальниками.

Вибірковість покарання (коли штрафують лише певні клуби, інші ж є недоторканими), відсутність будь-якого прозорого механізму контролю громадськості за діяльністю КДК, та ФФУ взагалі, максимальне відсторонення від вирішення реальних проблем, які існують в українському футболі, натомість активна участь керівництва ФФУ у передвиборчих акціях – все це якнайкраще характеризує професійний рівень теперішніх керманичів українського футболу.

В часи, коли у багатьох клубів існує величезна заборгованість перед гравцями, коли один з клубів Прем’єр-ліги має аж 2 гравців у своєму складі на контракті, а решта ж – орендовані, коли гучні скандали навколо договірних матчів руйнують імідж українського футболу, коли тренер збірної дозволяє собі публічні некоректні висловлювання на адресу одного з її гравців, федерація футболу в чергове вирішила розпочати безглузду «боротьбу із фанатами». У той час, коли функціонери ФФУ знаходяться під слідством, а власник одного з футбольних клубів Прем’єр-ліги – взагалі у міжнародному розшуку, “неправомірні дії” працівники цієї громадської організації вбачають у діях уболівальників. Хоча відповідальність за теперішній стан українського футболу лежить, в першу чергу, на мешканцях шикарного офісного будинку у Лабораторному провулку, а не на тих, хто навіть у ці, важкі для країни часи, відвідує трибуни стадіонів, багато з яких потребує елементарного ремонту. Особливо цинічним закриття секторів виглядає на тлі й без того низької відвідуваності абсолютної більшості футбольних матчів в Україні. То може, час зачиняти не трибуни, а деякі кабінети у “Будинку Футболу”?

Зі свого боку ми заявляємо, що завжди й усюди будемо підтримувати наш клуб у такий спосіб, який вважаємо належним, незважаючи на будь-які зовнішні чинники. За 35-річну історію нашого руху було багато спроб його придушення з боку різних структур. Більшість тих структур вже перестала існувати, а ми лише зростаємо та розвиваємося. Бо на нашому боці – правда та щира любов до футболу, й наше ім’я – Динамо Київ!

Реклама