<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Критична замітка. Навіщо Ахметов привітав Суркіса з Днем народження?

Spy-Football.com

26/11/2013 , 9:04

rinat_akhmetovУ сьогоднішній критичній замітці я буду розмірковувати на тему: ” Навіщо Ринат Ахметов публічно привітав Ігоря Суркіса з Днем народження? ».

Президент ” Шахтаря ” міг , як звичайно , обмежитися особистим телефонним дзвінком або святковою листівкою , не оголошуючи зміст поздоровлення широкій аудиторії. Але вчинив інакше . Якщо ж взяти за аксіому припущення про те , що власники українських футбольних клубів нічого і ніколи публічно не роблять просто так , вимальовуються , щонайменше , дві причини настільки дружелюбного знаку уваги з боку Ахметова.

Перше , з моєї точки зору , цілком може бути те , що Ринату Ахметову саме зараз , як це не дивно , вигідно бути разом з Ігорем Суркісом. З появою на українській футбольній шахівниці фігури Сергія Курченко , який у грудні 2012 року купив ФК ” Металіст” у друга Ахметова – Олександра Ярославського , президент чинного чемпіонату країни змушений збирати опозицію наростаючій силі. Ймовірно , зараз ” Динамо” не буде настільки принциповим суперником для “Шахтаря” , як харківський клуб , оскільки у останнього куди більше шансів скинути “гірників” з вершини . Привітавши Суркіса з Днем народження , Рінат Леонідович додав ваги своєму ” кошику” добрих слів про президента “Динамо” , і як би ще раз сказав: “. Ми зараз вам не вороги. Потрібно об’єднуватися ” .

До слова про ворогів і об’єднання. У цьому цілком може бути “закопана” друга ймовірна причина поздоровлення Ахметова Суркісу. Вже ні для кого не секрет , що сьогодні в українському футболі панує повна анархія закону і торжество алогічних вчинків. Одним словом , чемпіонат України з футболу розвалюється. Можливо цьому сприяють сили , які тягнуть Україну в Об’єднаний з Росією чемпіонат … Але разом з тим , існують такі люди , як Ринат Ахметов , які хочуть бачити сильну національну першість.

Перебуваючи не перший рік у футболі , президент ” Шахтаря” розуміє , що зараз ” Динамо” переживає чи не самий складний і неоднозначний період у своїй сучасній історії. Можливо , Рінат Леонідович по якихось ознаках побачив , що терпіння Ігоря Суркіса на межі і , що президент ” Динамо” близький до того , щоб залишити клуб . Буду радий помилитися , але без Суркіса ” Динамо” пропаде. Ризикну припустити , що своїм публічним поздоровленням , Ахметов постарався підбадьорити Суркіса , щоб шановний Ігор Михайлович і далі займався доброю справою київського ” Динамо”. Якщо Ахметову одного разу вдалося умовити Ярославського зайнятися футболом , то напевно вийде і Суркіса надихнути залишатися в обоймі .

Сергей Абрамов, hotsport.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама