<
>

Реклама

Трибуна АТО

102-річний “спартаківець” відправив 700 тисяч рублів онукові, солдату армії України

Spy-Football.com

26/7/2015 , 15:07

spartak_fanОтто Фішер, 102-річний уболівальник московського “Спартака”, який живе в Челябінській області, переведе гроші, зібрані йому гравцями і фанатами клубу, своїм правнукам в Україну, повідомляє 1obl.ru.

Троє правнуків ветерана, 15, 11 і 9 років та їх найближчі родичі, які проживають у Києві, насилу забезпечують себе. Їхнього батька, онука Отто Фішера, мобілізували в українську армію. Діти живуть лише на пенсію бабусі.

“Отто Костянтинович продав свій гараж і машину “Перемога” в ідеальному стані. Вийшло близько 700 тисяч рублів. Але відправити ці гроші ми не встигли, оскільки українська сторона тимчасово вводила заборону на фінансові перекази з Росії. А потім, як уже відомо, ці гроші у Отто вкрали.

І ось тепер, коли небайдужі люди, вболівальники, гравці і керівники футбольного клубу “Спартак” зібрали нову суму для Отто Косятнтиновича, а заборона на перекази знята, ми почали пересилати гроші в Київ”, – розповіла друг сім’ї ветерана Вікторія Громова.

Отто Фішер планує не тільки вислати всю накопичену суму київським родичам, але і має намір заповісти онукові увесь свій спадок.

Брутальний Футбол

ТегиТеги: АТО Фанати

Реклама