<
>

Реклама

Поза грою KOVALENKO

Британські журналісти: Віктор Коваленко стане неперевершеним лідером

Spy-Football.com

26/12/2016 , 10:24

Цього разу у фокусі одного з найбільш авторитетних футбольних ЗМІ світу, британського ресурсу FourFourTwo, опинився хавбек донецького Шахтаря Віктор Коваленко.

Віктор Коваленко (Шахтар, 20)

“Він може не бути бразильцем, але ми зробимо з нього зірку”, – так казав колишній тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу, коли у нього якось запитали про його талановитого українського вундеркінда. Коваленко заповнив порожнечу, яку залишив за собою після відбуття до Китаю Алекс Тейшейра на початку 2016-го року, та показав себе справжньою зіркою. Він почуває себе з м’ячем дуже комфортно та має чудове бачення поля, але також фізично дуже сильний й уміло цим користується.

Такі якості роблять 20-річного гравця універсальним. Він може грати на будь-якій позиції – у якості опорного півзахисника, під нападниками, або й на фланзі. Вже зараз він може похизуватися хорошим досвідом на міжнародній арені – Коваленко став найкращим бомбардиром на Чемпіонаті світу до 20-ти років у Новій Зеландії у 2015 році, він забив сім разів за Шахтар у 2016-му році, у тому числі на його рахунку чотири результативні удари у європейських клубних турнірах.

Коваленко входив до складу збірної України на Євро-2016 і їсть свій хліб за головну команду його країни недаремно. Віктор залишає позитивні враження у матчах за свою країну, незважаючи на жорстку конкуренцію на його позиції. На наступному великому турнірі Коваленко має усі шанси постати неперевершеним лідером.

ТегиТеги: Шахтар

Реклама