<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Коноплянка - зірка телеекранів! Підбірка "перлів" від Жені

Spy-Football.com

26/10/2013 , 10:25

Чому Євген Коноплянка найпозитивніший футболіст прямо зараз

Після матчу з «Пасуш де Феррейра» Євген Коноплянка «запалив» медійний простір черговим мега-веселим інтерв’ю. Spy-Football.com слідом за Женею дарує всім «поцілунки» і наполягає, що півзахисник «Дніпра» – саме позитивне, що є в українському футболі просто зараз.

Ті самі «поцілуночки» після «Пасуша»:

Легендарне інтерв’ю після матчу з Польщею. Коноплянка не тільки зробив рекламу дніпропетровським «качалкам», але і ввів в український футбол новий термін – пас-напівзмія:

А кажуть, футболісти під час в’ю небагатослівні і часом нецікаві. Цей ролик наочно демонструє, що на тлі Жені губляться навіть журналісти:

Мабуть, ніхто не пояснить причини поразок так, як це робить півзахисник «Дніпра»:

«В принципі, 3 голи теж непогано», – після переможного матчу з «Шахтарем» ми дізналися, що Євген нікого не боїться, а Роман Зозуля грає чолом краще, ніж ногами:

Часом на тренуваннях Хуанде Рамоса футболісти «Дніпра» не встигають як слід побити по воротах і доводиться «доопрацьовувати» цю частину безпосередньо у самій грі:

Приклад того, як завжди і у всьому шукати позитив: не забили досить сьогодні – означає завтра обов’язково заб’ємо в два рази більше:

«Дніпро» зараз спраглий до перемог,але головне — не наїстися швидко, стверджує Женя:

Подивіться цей сюжет «ПроФутбол» і ви зрозумієте, чому Федецький вибрав саме Дніпропетровськ. Все просто – Артем захотів бути ближче до свого вчителя:

Хоча сам Коноплянка до школи не ходив. Може тому його так люблять діти і постійно хочуть бути схожими на Женю?

Ще Коноплянка не любить спекулянтів. Правда, висловлює він це у такій формі, що самі спекулянти мило посміхаються:

«Дніпропетровщину 10-ку» люблять усі. Особливою популярністю Женя користується у дівчат, а тому не дивно, що його покликали зніматися в серіалі. І нехай це всього лише невеликий епізод, але особисто ми віримо – у Коноплянки-актора ще все попереду:

Євген Коноплянка так заряджає позитивом, що навіть Світлана Лобода полюбила футбол і по будинку ходить виключно у футболці «Дніпра».

ТегиТеги:

Реклама