<
>

Реклама

Трибуна MILEVSKY

Мілевський вимагає від Суркіса 1.4 млн доларів боргу по зарплаті

Spy-Football.com

27/11/2016 , 12:03

milaЕкс-форвард Динамо Артем Мілевський подав скаргу в ФФУ. Він має намір отримати виплату 1,4 млн доларів, пише tribuna.com.

Проте, як вважає спортивний юрист Ілля Скоропашкін Артем не має шансів .

“Думаю, що ймовірність позитивного для Мілевського рішення в Палаті вирішення спорів ФФУ нульова, оскільки пропущено строк на звернення з позовом до Палати. Він встановлений в ст 26 Регламенту Палати і становить 2 роки з моменту, коли сторона дізналася про порушення своїх прав.

Проте звернення до судів загальної юрисдикції щодо таких спорів не обмежені терміном позовної давності. Це встановлено в ч. 2 ст. 233 КЗпП України. Перспективи розгляду цього спору судом загальної юрисдикції прогнозувати складно. Усе залежить від обставин справи, які нам не відомі. Не виключаю, що звернення до Палати в цьому випадку є формальним, для того, щоб дотримати процедуру.

Відомо, що футболістам заборонено звертатися до судів загальної юрисдикції до вичерпання всіх способів правового захисту в системі спортивних судів. Таке обмеження міститься в ст 29 Дисциплінарних правил ФФУ”, – цитує Скоропашкіна Футбол24.

Реклама