<
>

Реклама

Поза грою Технології

Як працює система визначення голу? (Відео)

Spy-Football.com

27/6/2014 , 9:15

У матчі Франції та Гондурасу технологія визначення гола, представлена ​​ФІФА на цьому чемпіонаті нарешті згодилася: після відмінного удару Каріма Бензема в дальній кут м’яч спершу стукнувся об штангу, відскочив від Ноеля Вальядареса і тільки потім перетнув лінію воріт. Навіть після шостого повтору Луїс Фернандо Суарес не вгамувався і продовжував сперечатися з арбітрами і Дідьє Дешамом, але тут-то в справу і вступили технології: згідно новітньої системт – гол був.

BqMmg4YCcAA45NZ

Технологія визначення гола була офіційно схвалена Міжнародною радою футбольних асоціацій у липні 2012-го. Щоб у найближчі чотири тижні ми більше не сперечалися про те, чи був гол чи ні, на кожній арені ЧС-2014 встановили по сім додаткових камер – настільки високо, наскільки дозволяє конструкція стадіонів.

Крім того, за допомогою спеціальних кабелів, прокладених під землею, в районі воріт створюється магнітне поле – а всередині самого м’яча знаходиться мікрочіп, який при перетині лінії воріт і відправляє сигнал на годинник арбітра.

За останні роки Йозеф Блаттер не раз розповідав нам про свої страхи: нібито нові технології зроблять футбол куди менш динамічним видом спорту. Система визначення гола працює практично миттєво – з моменту взяття воріт до оповіщення арбітра проходить рівно секунда – і це одна з причин, чому ФІФА все ж схвалила цю новинку.

Шкода тільки, що сталося це лише в 2014 році.

Yeah, science!

Автор Виталий Суворов ,ua.tribuna.com

ТегиТеги: Відео ЧС-2014

Реклама