<
>

Реклама

Поза грою coach

Як виглядали тренери клубів УПЛ, коли були гравцями (Фото)

Spy-Football.com

27/8/2015 , 13:17

Характеристика Маркевича, вуса Кварцяного, зачіска Реброва і перспективний «вершковий» Йовічевич. Коучі, якими ми їх не знали.

Мирон Маркевич

Найстарший український тренер сьогоднішньої УПЛ починав ігрову кар’єру в «Карпатах». Так, за основу львів’ян він так і не зіграв, але на загальнокомандне фото потрапив.

У довідниках Мирон Богданович теж фігурував. Ось, наприклад, вдалося знайти «радянське паніні», де зокрема зазначено, що Маркевич «витривалий та технічний гравець».

Віталій Кварцяний

Молодий півзахисник луцького «Торпедо» Кварцяний проходив службу в Читі, де виступав за місцевий СКА. На фото Віталію Володимировичу 19 років. До «ноу балансу» і «ти грати, …, будеш …!» Ще ой як далеко.

Останнім клубом Кварцяного-гравця став луцький “Прилад”, у складі якого нинішній тренер «Волині» завоював Кубок Області.

Наше улюблене фото: «Прибор», 1979-й, Кварцяний з вусами!

Мірча Луческу

Зірка бухарестського «Динамо» в 60-70-і ще не підозрював, що колись ця назва стане для нього ненавистною.

Анатолій Чанцев

Як і годиться уроженцю Запоріжжя, Анатолій Дмитрович встиг пограти і за місцевий «Металург» і за «Торпедо». Фото зліва зроблено в 1982 році – 24-річний Чанцев готується до сезону у складі «металургів».

Юрій Вернидуб

Вернидуб де тільки не пограв – на початку 90-х навіть до Німеччини занесло, але закінчувати кар’єру йому довелося в Росії. «Зеніт» кінця минулого століття – це ще не монстр з бездонним гаманцем, тому Юрій Миколайович легко вписався до складу пітерців.

Олександр Севідов

Севідов часів донецького Металурга. Більш раннє фото знайти, на жаль, не вдалося, але й так видно, що в Олександра Володимировича якщо щось і змінилося, то це колір волосся.

  

Ігор Йовічевіч

Зліва: 17-річний Ігор, тільки що покинув Загреб і підписав контракт з мадридським «Реалом». Справа: вже завершальний етап кар’єри у львівських «Карпатах». Початок і кінець шляху, так би мовити.

Владимир Шаран

Зліва: надія львівських «Карпат». Справа: Київ. Разом з Вальдасом Мартінкенасом волочать третього «динамівця» – Ігоря Панкратьєва.

Сергій Ребров

Ну, як грав і виглядав цей хлопець ви і так пам’ятайте – мало що змінилося. Правда, вдалося знайти зовсім вже юного і білявого Реброва.

Василь Сачко

Ще тільки в 26 років Василь бігав бозна-де на аматорському рівні. Хто б міг тоді припустити, що доля круто повернеться і, після зустрічі з Кварцяним, ми отримаємо не Сачко-міліціонера, а Сачко-бомбардира і тренера?

Володимир Мазяр

Після невдачі в київському «Динамо» і пари непоганих сезонів у «Ворсклі» і «Дніпрі» Мазяр потрапив у дніпродзержинську «Сталь». Так, провів він там всього сезон, але зумів запам’ятатися і через кілька років повернувся вже в якості головного тренера.

Роман Санжар

Наймолодший тренер чемпіонату знаходиться в «Олімпіку» з 2004-го року. Погляньте на фото нижче. Ви взагалі різницю між Санжар-футболістом і Санжар-тренером бачите? Ми – ні.

Олександр Бабич

У березні 2012 року Бабич був змушений через травму завершити кар’єру футболіста, а через місяць – вже пішов на тренерські курси. Як бачимо сьогодні, зробив це не дарма не дарма.

Вячеслав Грозний

Грозний – наш український Моурінью. У тому сенсі, що толком у футбол не грав, але зате став крутим тренером. Поки не ясно, чи буде В’ячеслав Вікторович і далі працювати в «Говерлі» або продовжить сидіти у себе на дачі, але олдскульною фотографією «спартаківських» часів не можемо не поділитися.

Автор Алексей Симченко , ua.tribuna.com

Реклама