<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Гравцеві "Шахтаря" забороняють виступати за збірну України

Spy-Football.com

27/3/2013 , 8:20

1364328209_205124В останні дні в українських ЗМІ активно обговорюється питання про притягнення до збірної України бразильського нападаючого “Шахтаря” Луїса Адріану. Однак якщо уважно розібратися в Статуті ФІФА, стає зрозуміло, що це абсолютно неможливо.

Справа в тому, що в 2007 році Луїс Адріану виступав за Бразилію у фінальній частині чемпіонату Південної Америки для гравців до 20 років, а Статут ФІФА свідчить (параграф 8 “Зміна асоціації”, пункт а Правил, що регулюють застосування Статуту ФІФА), що поміняти футбольне громадянство можна лише в тому випадку, якщо на момент виступів за попередню асоціацію (в даному випадку за “молодіжку”) у гравця повинен бути ще й другий паспорт – тієї країни, за яку він хоче виступати тепер.

Враховуючи, що українське законодавство забороняє подвійне громадянство, одночасно українського і бразильського паспортів у Луїса Адріану на момент виступу за бразильську “молодіжку” бути просто не могло, а отже, відповідно до норм Статуту ФІФА, він не має права виступати за українську збірну. Таким чином, спочатку ця ідея була приречена на провал, оскільки не мала під собою жодних юридичних підстав.

Переконатися в наявності даної норми в Статуті ФІФА може будь-який наш читач, скачавши текст Статуту на офіційному сайті цієї організації.

dynamomania.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама