<
>

Реклама

Трибуна SHEVCHUK

Шевчук не бачить сенсу більше грати за Збірну

Spy-Football.com

27/9/2016 , 10:20

shevchukЛівий захисник Шахтаря В’ячеслав Шевчук заявив, що в збірній України вже є гравці, здатні його замінити, і поділився думкою про роботу Андрія Шевченка на посаді головного тренера національної команди.

37-річний В’ячеслав Шевчук на поле в цьому сезоні ще не виходив, оскільки лише учора повернувся в загальну групу після травми, яку отримав в розташуванні Шахтаря під час липневого тренувального збору в Нідерландах.

«Уже говорили в інтерв’ю, що якщо буду відповідати рівню збірної, тоді і буду виступати за національну команду. Якщо не наберу потрібні кондиції, тоді і не буду потрібен збірній », – сказав Шевчук в ефірі програми Дубль W на Радіо Вести.

«Мені дуже сподобалася збірна, Андрій Шевченко запросив багато молодих футболістів, у яких великий потенціал. Потрібно їм давати шанс. Може, ми й не відразу отримаємо результат, але в майбутньому у нас буде хороша збірна ».

«Напевно, мені вже немає сенсу грати за збірну, тому що на цій позиції є Соболь, є Макаренко та інші футболісти на лівий фланг оборони. Мені здається, що людей чотири-п’ять вже повинні піти зі збірної, а залишитися два досвідчених гравця ».

6 і 9 жовтня збірна України проведе чергові матчі відбору на чемпіонат світу-2018, в яких зіграє проти Туреччини і Косово відповідно. Заявку на ці матчі наставник української збірної Андрій Шевченко оголосить в п’ятницю, 30 вересня.

Реклама