<
>

Реклама

Трибуна WBC Ultras

Ультрас "Динамо" відповіли на звинувачення у расизмі

Spy-Football.com

27/4/2017 , 16:21

Фани київського “Динамо” виклали свою позицію, щодо звинувачень у расизмі та неонацизмі під час матчу чемпіонату України проти “Шахтаря”

Про це ультрас написали на своїй сторінці у facebook.

Після матчу Динамо – Шахтар минулого тижня і нашої акції #білашиза низка ЗМІ в гонитві за сенсацією вирішила назвати цю акцію расистською. Журналісти просять підтвердити чи спростувати цей факт, тому аби не витрачати час на кожного, ось позиція нашого руху:

1. На нашій трибуні ніколи не було і ніколи не буде місця толерантності. Але нам не потрібно кожного разу виставляти напоказ свої погляди – всі і так про них знають.

2. Акція #білашиза була присвячена виключно підтримці команди, саме такий посил ми вкладали в напис “100% білий!” на банері, саме так ми пояснювали суть акції футболістам, коли просили їх записати відео з запрошенням на стадіон. Максимум білого кольору, адже це – основний колір команди, і гравці виходили на поле саме в ньому. Акцію “приходь на стадіон в білому” ми розпочали ще кілька років тому, і подібні банери з’являлись на трибуні не раз. Ось вам для прикладу фото за 2013-й рік…

3. Те, що одна людина прийшла на стадіон в масці, яка так привернула увагу журналістів, не дає їм права підписувати під ці дії весь сектор. Якби ми хотіли влаштувати публічну демонстрацію – таких масок на секторі було б дві тисячі.

А любителі сенсацій нехай краще копають в сторону корупції в нашому футболі, бо тема расизму вже трохи приїлась. Висмоктування новин з пальця вже не викликає нічого окрім посмішки. От тільки хтось досі продовжує платити за подібні статті…

Світлина від WBC Ультрас Динамо.

Реклама