<
>

Реклама

Поза грою Ультрас

Фанати "Динамо" роз'яснили причину бійки на Олімпійському (Відео)

Spy-Football.com

27/2/2015 , 12:45

ultras_dynФанати київського Динамо прокоментували інцидент що трапився на 78-й хвилині матчу Ліги Європи Динамо-Генгам на своїй сторінці в Facebook.

“На останній грі сталися не лише радісні події, а й прикрий інцидент, що псує враження від футболу та репутацію активних вболівальників ДИНАМО.

Офіційно заявляємо, що засуджуємо такі безпідставні провокації, що б не було їх причиною. Особи, що своїми діями втягують у біганину на доріжках інших, повинні розуміти, що отримають адекватну реакцію від колективу на свою безвідповідальну поведінку. На нашому секторі, секторі 21, секторі РОДИЧІВ, не місце маргінальним витівкам та нікому не потрібним безладам!

Своєю метою ми ставимо підтримку Клубу, а не зрив матчів. Людям, що влаштували провокації, радимо триматися подалі від нашого сектору. Нам прикро, що ганебні вчинки декількох осіб лягають тінню на всіх вболівальників ДИНАМО. Закликаємо до адекватної поведінки на стадіоні та попереджаємо, що надалі будемо жорстко слідкувати за внутрішньою дисципліною на секторі та карати тих, хто свідомо чи несвідомо підставляє колектив «РОДИЧІ»

А ось за словами віце-президента “Динамо” Олексій Семененка, вболівальники французького клубу вивісили провокаційний прапор “Крим – це Росія”.

Обурені українські вболівальники вирішили отримати пояснення за образливий текст, почалася сутичка.

Існує думка, що французи-провокатори були відправлені до України на замовлення проросійсько налаштованого “Національного фронту” на чолі з Марін Леп Пен. Вірогідно, акція була фінансованою зі сторони РФ.

А ось президент “Генгама” висловився набагато жорсткіше: “такі фанати звірі є тільки в Україні”.

Як би там не було – найманці, провокація чи звичайне хуліганство, одне відомо точно – санкції УЕФА не минучі.

Реклама