<
>

Реклама

Поза грою Spy News

"Металіст" бере під контроль центральні мас-медіа

Spy-Football.com

27/6/2013 , 14:46

1012185_616882931657383_1525588617_nНайбільш обговорювана новина останніх днів – купівля 98% акцій одного з найбільших медіахолдингів на просторі СНД – UMH Group. Новим інвестором став Сергій Курченко, власник “Металіста”.

Фахівці оцінюють операцію у пів мільярда доларів. І це не дивно, адже в UMH Group, яка маніпулює свідомістю мільйонів громадян в різних державах, а головно в Україні та Росії, входять такі гіганти, як Forbes, Vogue, “Кореспондент”, Korrespondent.net, “Теленеделя”, i.ua, bigmir.net, “Ретро FM”, “Наше радіо”, “Europa Plus”, “Авторадіо”, “Аргументи і факти”, “Комсомольська правда” та інші.

Прямий стосунок це має і до спортивних мас-медіа. Журнал “Футбол”, сайти football.ua, Isport.ua, які входили в цю групу і були в неконтрольованій частці Ігоря Суркіса, тепер перейдуть “під крило” юного мільярдера.

Журналісти та експерти побоюються, що ця купівля стане визначальною для України в найближчі роки, особливо напередодні президентських перегонів. Ні для кого не є таємницею, що Сергій Курченко має добрі зв’язки з оточенням Сім’ї і його сили й відповідно активи з кожним місяцем ростуть семимильними кроками. Тіньові схеми збагачення Курченка недавно були викриті одним анонімним розслідуванням.

Що ж, створення позитивного іміджу — запорука успіху будь-якої людини, тому, схоже, що найближчим часом ми станемо свідками того, як підконтрольні Курченку ЗМІ формуватимуть вдалий образ свого господаря, Сім’ї і її оточенню. Ну а “Металісту” з такою підтримкою тепер гріх на чемпіонство не замахнутись. Адже ЗМІ свого часу не раз стелили “золотий шлях” як “Динамо”, так і “Шахтарю”.

За матеріалами bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама