<
>

Реклама

Поза грою FC Karpaty

Respect та Fair Play по-донецьки (Відео)

Spy-Football.com

27/10/2014 , 16:51

Коли кілька тижнів тому в одному з інтерв’ю генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін, коментуючи висловлювання свого колеги Ігоря Дедишина щодо корупції в українському футболі, заявив про те, що «менеджменту «Карпат» треба розібратися з власним клубом» і «Карпати» гідні більш професійного підходу в управлінні», наш клуб свідомо зігнорував цей інформаційний випад. Адже вступати в словесну перепалку з тим, хто звик не соромлячись на чорне казати біле, нижче нашої гідності.

Однак заява щодо подій на Сході України, розміщена на офіційному сайті донецького клубу (http://shakhtar.com/ua/news/33455), в якій буквально прозвучало: «ФК «Шахтер» выражает решительный протест всем сторонам конфликта», просто не може залишити наш клуб, уболівальників і загалом мешканців України байдужими.

ФК «Карпати» як і інші футбольні клуби України та пересічні громадяни чим може допомагає воїнам АТО, чимало наших вболівальників беруть безпосередню участь у бойових діях у складі Збройних сил і добровольчих батальйонів, ризикуючи заради свободи країни своїм життям і здоров’ям. І коли ФК «Шахтар» називає «конфліктом» фактично неоголошену війну проти України різноманітними злочинно-терористичними угрупованнями , підтримуваними підрозділами регулярного війська сусідньої країни – країни-агресора, і засуджує «всі сторони конфлікту», ми починаємо серйозно сумніватися в адекватності авторів цієї без перебільшення відверто провокативної заяви.

А щодо того, що керівництву «Карпат» треба розібратися з власним клубом, то ми би радили товаришу Палкіну спершу подивитися на те, що робиться в його городі, і насамперед дати собі відповідь на питання: чи керівники, тренери і футболісти «Шахтаря» дотримуються правил УЄФА та ФІФА Respect та Fair play. А щоб їм легше думалось, нагадаємо лише деякі приклади «чеснот» нашого флагмана.

– На першому місці і поза конкуренцією, звісно ж, сам Містер Луческу. Подивіться лише, з яким завзяттям він демонструє приклад дотримання правила Respect , коли не подає руку колезі, і не вміючи визнавати поразку, звинувачує у ній… хлопчиків, які «надто повільно подають м’ячі».

– А ось як поводиться капітан та душа донецької команди Даріо Срна, лідер, на якого мають рівнятися ті ж хлопчики, що подають м’ячі. Сьогодні підло б’єш суперника та хамиш суддям – а завтра вже, мило посміхаючись, везеш подарунки у дитячий будинок. Респект…

– Ну а це вже міжнародний рівень! І у всій Європі вже знають про те, як «Шахтар», а також його новоспечений «рекордсмен» Ліги чемпіонів, грає за правилами Fair play.

Перед тим же, як давати поради іншому клубу, не завадить гендиру «Шахтаря» подивитися і на поведінку свого президента, котрий серед ночі, так виглядає, проводить інструктаж терористів, як тим правильно ставити вимоги до законної української влади. І це в той час, коли президенти інших українських клубів стоять на барикаді, обороняючи державний кордон України від ворога.

Насамкінець ми б все таки закликали «Шахтар» зайняти проукраїнську позицію, якщо цей клуб, звісно, ще вважає себе українським. Бо і в цьому можна серйозно засумніватися, коли переглянути відео, на якому вболівальники «Шахтаря» на матчі Ліги чемпіонів після загибелі героїв Небесної сотні під час хвилини мовчання кричать на стадіоні «Слава Беркуту!»

Щоправда, жодної реакції на таку поведінку цих виродків від офіційних осіб «Шахтаря» так і не було. Натомість переслідувати, не пускати на стадіон та влаштовувати цькування своїм же, однак проукраїнськи налаштованим вболівальникам, – оце цілком «по-палкінськи». Чи гендир «Шахтаря» вважає, що у всіх коротка пам’ять і всі вже забули, як його клуб категорично забороняв використання патріотичної червоно-чорної символіки на «Донбас Арені»? Ну що ж, зате тепер, після невеличкої театральної паузи, налагодив продаж відповідної атрибутики вже на «Арені Львів».

Так де ж ваші принципи і на чиїй ви стороні «конфлікту»?

fckarpaty.lviv.ua

Реклама