<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Футбол і сучасні відео-технології. В ногу з часом

Spy-Football.com

27/9/2013 , 10:58

«Манчестер Сіті» оголосив про запуск спільного проекту з GoPro: тепер футболісти регулярно будуть носитися на тренуваннях з портативною камерою, закріпленої на рівні чола, і записувати відпадні ролики. Для спорту це один з перших кроків у нову епоху, де у вболівальників є не тільки твіттер, але і можливість спостерігати за буденною роботою команди практично своїми очима. Те, що раніше ховалося за воротами бази, тепер заболтіво викладається на YouTube.

Перший ролик «Манчестер Сіті», виявляється, був знятий ще в кінці травня, коли «Манчестер Сіті», відбігав сезон і попрощавшись з Манчіні, приїхав до США на два товариські матчі з «Челсі». Першими з камерою познайомилися Самір Насрі і Джо Харт.

«Манчестер Сіті» – перший клуб, який вирішив постійно ділитися з уболівальниками командної атмосферою, але з GoPro працює, звичайно, не тільки він. Захоплюється цим і Неймар, який зняв короткометражний документальний фільм про своє останнє тренування в «Сантосі».

На початку серпня у футболі вперше була використана RefCam – камера яка розташовується на рівні очей арбітра і тут же відправляє картинку на пульт режисера. Технологія була випробувана в матчі «Роми» проти команди зірок МЛС (3:1) і була така гарна, що хотілося б побачити її де-небудь в Європі.

ua.tribuna.com

ТегиТеги:

Реклама