<
>

Реклама

Поза грою Montenegro

Післямова до матчу Чорногорія-Росія. Чого не знають українці

Spy-Football.com

28/3/2015 , 16:04

montenegro_ultrasУкраїнці скаржаться, що європейці багато в чому сприймають Україну через призму російської пропаганди, а самі точно так само відносяться до Балканських країн, зокрема, до Чорногорії.

Чорногорія однією з перших запровадила санкції проти Росії через Крим. Цього року країна сподівається почати вступ до НАТО.

Росія чинить сильний тиск на Чорногорію. Навіть погрожувала націлити на них свою ядерну зброю.

Серби, в свою чергу, вважають, що чорногорців не існує, а Чорногорія – це частина Сербії. Такої ж думки дотримуються росіяни.

Досить сказати, що у вчорашньому футбольному матчі серби вболівали проти Чорногорії, за Росію.

Настрої в чорногорському суспільстві неоднозначні, але державна політика країни – це абсолютно точно Євроатлантична інтеграція і зміцнення національної ідентичності.

Чорногорська влада зараз активно займається переорієнтацією туристичної галузі з російських туристів на європейців, диверсифікацією інвестицій і побудовою нації.

Усі ключові інфраструктурні проекти в країні фінансують країни ЄС, а найбільший кредит дав Чорногорії Китай. Цього року вперше в ВУЗах розпочато підготовку чорногорських філологів (саме чорногорських, не сербських, так як державна мова в країні саме чорногорська). Ведеться робота проти засилля Сербської православної церкви. За загрозу національній безпеці в цьому році був висланий священик Сербської православної церкви, який влаштував антикосовській мітинг під сербськими і російськими прапорами. А Чорногорська Православна Церква судиться з Сербським патріархатом за найбільший в регіоні монастир.

Але жителі України нічого цього не знають, бо черпають інформацію вбільшості з російських ЗМІ та на пляжах Будви. А ми ще ображаємося на Європу

Главком

ТегиТеги: Росія Україна

Реклама