<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Сентиментальний Буфон

Spy-Football.com

28/3/2013 , 16:10

II3vd1kJ8p8Капітан “Ювентуса” Джанлуїджі Буффон прислав повідомлення Франческо Тотті у зв’язку з 20-річчям від дня його дебюту у футболці римського клубу:

“Дорогий Франческо, ти став творцем італійської футбольної історії. Двадцять років в Серії А, ось це досягнення … Я до сих пір пам’ятаю твій перший гол, він стався в матчі” Рома “-” Фоджа “. Ми з тобою друзі, і ти прекрасно знаєш як я піклуюся про тебе. Ми разом починали в збірній Італії до 15 років, провели кілька чудових спільних років в основній збірній і досі зустрічаємося на полі в ранзі суперників. Ти часто забиваєш в мої ворота (до слова, 10 разів ) як чемпіон, який забуває про дружбу на час матчу.

Тим не менше, після матчу ми знову посміхаємося з тобою, навіть після того матчу, коли я врятував свою команду після твого удару з пенальті. У той момент мені було шкода, що біля м’яча знаходився саме ти.

Ми з тобою з щасливого покоління. Це правда, що після тридцяти років кожен наступний сезон видається для нас немов за сім років, але ти немов молодієш з кожним роком. Ти написав історію італійського футболу, його сьогодення і майбутнє; ти – гравець, в якому не можна сумніватися.

Для мене ти назавжди Адзурро (гравець збірної Італії). Обіймаю, твій друг Джіджі “.

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама