<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Причина чистки в "Карпатах": фінанси чи Лозанна?

Spy-Football.com

28/5/2013 , 13:13

2hPgbzCCMXMУ львівському клубі залишаться ті футболісти, які погодяться на зменшення зарплати.

Вчора львівські “Карпати”, які другий сезон поспіль фінішували за крок від зони вильоту, на 14-му місці, виставили на продаж весь склад – 19 гравців, загальною вартістю, згідно порталу Transfermarkt, 13 млн євро.

Від македонського воротаря Богатінова до українських лідерів команди Худоб’яка і Кополовця. Це ще не означає, що всі вони підуть. Але це означає, що всіх їх клуб Петра Димінського готовий відпустити, якщо отримає пропозиції, які його влашьують. Крім того, до всієї команди застосували “заходи матеріального впливу”.

Причиною, за словами в. о. головного тренера Юрія Дячука-Ставицького, стала жахлива гра команди протягом двох років. На його думку, футболісти неухильно виконують лише один пункт контракту – про отримання зарплати, тоді як на полі “не блещуть”. Сам Дячук-Ставицький підтвердив: далеко не всі з виставлених на трансфер підуть – залишаться ті, хто усвідомлює свої помилки і домовиться з керівництвом за умовами. “Тобто залишаться ті, хто погодиться на зменшення зарплати, – висловив нам своє трактування львівської чистки один з українських агентів ФІФА. – Судячи з усього, в” Карпатах “, у яких тренером незабаром має стати екс-коуч” Говерли “Севідов, гряде серйозне урізання бюджету “.

Тим часом у ЗМІ з’явилася інша версія розпродажу гравців “Карпат”. Якщо вірити їй, львівському клубу став відомий вердикт арбітражного суду Лозанни про нібито договірний матч львів’ян з “Металістом” у 2008-му, і за вердиктом з клубів нібито таки знімають по 9 очок.

Для харків’ян це рівнозначно вильоту із зони ЛЧ, для львів’ян – вильоту в першу лігу, виступ в якій, власне, і не вимагає такого дорогого складу гравців. Однак наше джерело в цьому міжнародному юридичному процесі повідомив: “З Лозанною чистка в лавах” Карпат “ніяк не пов’язана. Оскільки, по-перше, рішення суду ще немає. По-друге, воно майже напевно влаштує наші клуби. Чи приймуть його, як очікується, 31 травня? Даю 80%, що так і станеться “.

А тим часом , деякі ЗМІ вже повідомляють про перший претендентів на гравців “Карпат”. Зокрема, лідери львівян Ігор Худоб’як та Олег Голодюк новий сезон можуть почати у складі харківського “Металіста”. Головний тренер харків’ян Мирон Маркевич давно зацікавлений у переході цих гравців у харківську команду.

Сегодня/Спорт

ТегиТеги:

Реклама