<
>

Реклама

Поза грою Spy News

На іспанський манір, або до чого призведе конфлікт Суркіса і Денисова

Spy-Football.com

28/4/2013 , 11:33

dynamo-shahtarХто не знає, Ель Класіко в Іспанії називаються матчі між командами, які жодного разу не вилітали з Прімери. Таких є три — “Барселона”, “Реал” і “Атлетік”.

Але протистояння Каталонії та Басконії важко назвати принциповими, адже обидва регіони сепаратистські, які мають дуже багато спільного у своїй нелюбові до центрального Мадриду. Особливе ж зацікавлення викликають поєдинки “Реалу” саме з “Барселоною”, насамперед з позиції теперішньої сили цих команд. Протистояння триває не лише на полі, а й між фанами, президентами, і, звісно, ЗМІ.

Насправді конфлікт, який виник між Ігорем Суркісом, “Динамо” та телеканалом “2+2” з однієї сторони і Олександром Денисовим, ТК “Футбол” і, звісно, “Шахтарем” не може не тішити. Це свого разу свідчення, що у нас народжується своє Ель Класіко, до якого, не виключено, згодом буде прикута увага всього світу. Таке ж, як колись було “Динамо” — “Спартак” (і навіщо нам тепер цей об’єднаний чемпіонат?).

Так от, коли перемагає “Реал”, промадридська AS приділяє цьому перші шпальти в той час як Mundo Deportivo винесе на головну нехай і менш значну, але все таки новину про “Барсу”. Коли ж звитяга за каталонцями, то AS ніби й пише про те, проте у своєму своєрідному стилі (“суддя допоміг”, “підфортило”), а Мундо Депортиво возвеличує своїх гравців-героїв. І до цього всі звикли, і про ці видання знає увесь світ.

Не будемо з’ясовувати чи дійсно Суркіс забороняв давати інтерв’ю ТК “Футбол” і чи було алаверди від “Шахтаря” з “2+2”, адже, як писав Шевченко “у кожного своя правда”. Але приємно констатувати, що боротьба між “Динамо” та “Шахтарем” набуває значно ширшого протистояння, аніж просто футбольного — тут і медія, і регіони, і… Словом, саме так народжуються великі футбольні протистояння.

bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама