<
>

Реклама

Поза грою Ультрас

Хто більший патріот України - російські Ультрас чи Донецькі "фани"? (Відео)

Spy-Football.com

28/2/2014 , 10:35

Той самий момент коли російські хокейні ультрас більші патріоти України ніж “кузьмічі” в Донецьку

Россія провокує захід України. Але Ультрас Росії – дав гарну відповідь! Молодці хлопці. Схід та Захід України + ультрас Москви разом!

У Мережі з’явилося відео, на якому видно, як фанати скандують “Беркут”! За “Беркут!” і тримають на трибуні “Донбас-Арени” прапор Росії.

Перед початком поєдинку оголошена хвилина мовчання на честь загиблих українців у Києві, у кожного з гравців на руці траурна стрічка, ультрас-сектор донеччан замість банерів вивішує текстовкі з написом “Вони померли за Україну”, на секторі маса українських прапорів, все б добре, але…Донецьк показує свій характер і наплювацьке ставлення на країну, на загиблих людей, на їх родичів, всю хвилину мовчання лунає свист і крики, мовчить тільки ультрас-сектор.

Пізніше освистують і гімн України, який донецькі фанати заспівали на початку гри. Що тут можна сказати, всі чудово знають, що Донецьк не те місто, що б від душі співати гімн чи кричати Слава Україні, але таке хамське ставлення притаманне тільки бездушним людям (якщо їх можна назвати людьми).

Велика повага фан-руху донецького шахтаря за їх терпимість і рішучість серед такого суспільства.

Реклама