<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Димінський носиться з величезною сокирою по всій інфраструктурі «Карпат»

Spy-Football.com

29/5/2013 , 9:21

Огляд форумів і гостьових вболівальників львівських “Карпат”. Як кажуть –  “думка народу”, щодо ситуації в команді.

НОСТРАДАМУС

Таке враження, що з Лозани прийде невтішне рішення і новий склад награватимуть в першій лізі… (volodka, официальный сайт «Карпат»)

УРОКИ СТОМАТОЛОГИИ

Народ, чесно кажу, вчора, подивившись матч, я до сина сказав, що розганяти треба всю команду. Не тому, що вже всі конче не вміють грати, а тому, що ті, що вміють грати, будуть псувати новачків. Іншими словами, не можна тримати здорового зуба біля гнилого. (SLAVA, официальный сайт «Карпат»)

НЕ ИГРОКАМИ ЕДИНЫМИ

А де Дедишин, Вацко і решта? А я забув – вони напевне стадіон «Україна» прибирають, і базу в Брюховичах закривають. Великий ПШИК під назвою «50 РОКІВ». Догрались у «Борусію», «Барселону», що там ще ….. (serggg, официальный сайт «Карпат»)

НОСТРАДАМУС-2

Цілком очевидно, що виставили не тих гравців, які не мають мотивації грати за «Карпати», а тих, котрі не бажають грати в нижчій лізі. Тому можна здогадатись, яка доля чекає команду 31 травня… (Lourens, официальный сайт «Карпат»)

СОВЕТ ПРЕЗИДЕНТУ

Не вірю, що то менеджмент так вирішив!!!! Це все ППД бавиться тими «Карпатами» як хоче… Продай клуб і не знущайся з вболівальників!!! (DJ JOKER, официальный сайт «Карпат»)

«МЕТАЛЛИСТ» – КОМАНДА ЮРИСТОВ

Перестаньте писати дурниці про Лозану – наша справа розглядається в одному провадженні разом зі справою МКГ. А вони будуть ту справу ще довго затягувати (процедура затягування дуууже проста: час на розгляд нових документів – місяць, останній термін попередньої подачі – тиждень до засідання. МКГ подає новий папірець за тиждень до засідання і воно АВТОМАТИЧНО переноситься на місяць. І так може тривати БЕЗКОНЕЧНО)

Я гадаю, рішення про штраф і виставлення на трансфер – хід від ЮДС і ППД для того щоб гравці зрозуміли що серед них немає недоторканих, і плавити тренерів більше не будуть. Заодно в відпустці задумаються над майбутнім – одна справа коли вони грали в ЛЄ і за ними була черга, інша – 2 роки боротьби за виживання. Ну і новому тренеру буде легше – всі в підвішеному стані, а він єдиний – ні. Тому гравці будуть намагитися довести йому що вони заслуговують місця в Карпатах (Hetm@N, официальный сайт «Карпат»)

ДРОВОСЕК ДЫМИНСКИЙ

Ще раз перечитав перелік футболістів. Такого ще не було в Україні :) Зараз таке враження, що пан Димінський носиться з величезною сокирою по всій інфраструтурі ФК «Карпати». (Leo, официальный сайт «Карпат»)

НАШЛИ ВИНОВАТОГО

Шановні, це просто останній цвях у домовину колись не побоюсь цього слова ВЕЛИКОЇ команди під назвою «Карпати» Львів. Прошу звернути увагу, що всі біди розпочалися з появою Йовічевіча, після чого й почалися трансфери а-ля Крістобаль, Пачеко і інші….. та брехун Дедишин з шаражкою в особі гладіків. От і всі складові падіння (kapelan 48, официальный сайт «Карпат»)

РЕЦЕПТ СПАСЕНИЯ

Якщо подивитися на турнірну таблицю, то «Карпати» – 6-ті за забитими м’ячами, тобто напад і півзахист як мінімум не провальні. Трохи захист підрихтувати, Богатінова на норм. воротаря поміняти (Мисака лишити, ще молодий). Форварда купити, викинути футболістів а-ля Елла і взяти тренера. Хто б що не казав (Дячук-Ставицький – дебіл), а при Костові команда грала, а не мучилася. Мені не подобалося, що він сплавив Лукаса, але не факт, що це Костов був ініціатором, адже і до нього гарних футболістів сплавляли. Я думаю, тільки підлітки і тролі не погодяться, що справа у дирекції клубу. (Cвят, официальный сайт «Карпат»)

НА ИТАЛЬЯНСКИЙ МАНЕР

Все правильно! Треба, як в «Фіорентині» минулого літа, після провального сезону – 20 гравців відрахували з команди разом з тренером,залишили тільки трьох, провели якісну трансферну політику і як результат в цьому сезоні – 4 місце. Я звичайно не хочу рівняти «фіалок» до «Карпат», але щось подібне треба пробувати зробити. Ніхто з того стада безвольного не має бути в команді.

Худобяк? Порівняйте як вчора грав з якою самовіддачею ветеран Шелаєв і ця «місцева легенда».

Кополовець? Веселити публіку в інтервью він вміє добре, але майстерності мало, тим більше більше 30 хвилин грати не може.

Пластун? Був би він перспективним – не пішов би в «Карпати».

Голодюк? Цю примадонну ще два роки назад треба було продавати, як і Худобяка. P.S. Вже все одно яка ліга буде, аби розчистити ці Авгієві стайні. (realvova86, официальный сайт «Карпат»)

НОСТРАДАМУС-3

Виставити на трансфер не означає відпустити безкоштовно. Там такі ціни, що мало хто захоче за такі гроші їх купляти (згадайте скільки за Голодюка запросили). Думаю відсотків на 75-80 команда залишиться така як є (Smooth da Hustler, официальный сайт «Карпат»)

НЕТ ДЫМА БЕЗ ОГНЯ

Димінський просто тупо зливає команду. Видно, рішення по Лозані вже відоме і воно напевно, або пердив, або друга ліга. Зверніть увагу, що У-21 і У-19 з нового сезону грають у Рава-Руській, а не у Львові, де основна база.

Друге. У гравців суми контрактів відповідають сумам гравців ПЛ, і в пердиві сум контрактів треба дотримуватись.Так що для Дима краще розпродати команду зараз, по-перше виручить хоч якісь гроші, а по-друге зніме їх з контрактів.

Третє. Фінансове забезпечення знизиться до мінімуму і ні про які трансфери і мови бути не може. Проект Димінського під назвою «Карпати» успішно ним самим і завалений. Але все до того уже 13 років і йшло. (1969, официальный сайт «Карпат»)

ДОСТОЯНИЕ РЕСПУБЛИКИ

Як на мене, проблема не тільки у футболістах, чому управління клубом невизнає і свої помилки?! А Димінський, який є власником клубу і вкладає у нього гроші, має розуміти, що команда «Карпати» більше ніж бізнес і належить громаді Львова. Відповідно, може варто виставити клуб «Карпати» на трансфер, а придбають його звичайні галицькі вболівальники, які зможуть обирати і президента і тренера!!! (Kvantum2012, официальный сайт «Карпат»)

ВЕРНЫЕ ПРОТИВ ВСЕГДА ВЕРНЫХ

Керівництво «Завжди вірних» явно що підпорядковані Димінському. Тут лише повний ідіот може це заперечувати. Потрібно міняти в першу чергу керівництво. І це вимагаєм ми, фани «Карпат». Можете навіть голосування на сайті зробити, якщо вважаєте «Карпати» народною командою. Ми маєм право приймати рішення чи не так? Ми проти розпуску всіх гравців, ми проти не виплачування зарплат, як це було раніше, ми за відставку нинішнього керівництва! (Наталя, официальный сайт «Карпат»)

ГОДВИН, ВЕЛИКИЙ И УЖАСНЫЙ

Відмовитися від Пластуна, Гладкого, Богатінова, Ксьондза, Кенії, Копиловця, Голодюка? Жодна нормальна людина не зможе цього зрозуміти. Свого часу просто позбавились Самсона Годвіна, якого вважаю одним з найкращих півзахисників «Карпат». Час вже показав, чого варті менеджери та тренер Маркевич. Таке враження, що тренер команді зовсім непотрібний, ця посада чисто формальна. Є менеджер з мішком грошей, який все вирішує за своїми поняттями. (kulparkivskuj, официальный сайт «Карпат»)

РАЗОБЛАЧЕНИЕ

Це БЛЕФ! Вони усі на КОНТРАКТІ! сума відступних ЗАХМАРНА! Лише БОЖЕВІЛЬНИЙ когось із них КУПИТЬ! (mo$tic, официальный сайт «Карпат»)

КОЛЛЕКТИВНАЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ

Головне не панікувати! Все, що там придумали – не від хорошого життя. Все-таки і гравці мають на себе взяти вину за бездарну гру – за показники. Відпочиваємо від всього негативного, якщо команда обновиться – значить лише час покаже, чи є надія на позитив. Візьміть ДД – в них явно більші фінансові можливості, і то вони котрий сезон без медалей. (ДЗЕНЯ, официальный сайт «Карпат»)

А ЧТО ЕСЛИ…

А чому керівництво Карпат (П. Димінський та Т. Павлів) не виступлять з заявою і не пояснять що відбувається? Можливо Димінський продає клуб з своїми гравцями і тому виставив на трансфер, але реально підуть 2-3 гравці, а інші перейдуть під опіку іншого власника. Щодо Лозани, то тут 50/50. (tomazy, официальный сайт «Карпат»)

НАЗАД О БУДУЩЕМ

Насправді це рішення дуже радикальне. Якщо б керівники думали про майбутнє, то такі гравці як Пластун, Ксьонз, Даушвілі, Кенія, Штіліч, Ощипко мали б в той список не попадати в будь-який випадок. Виходить все, що керівники вже про майбутнє не думають взагалі (vitalycos, сайт болельщиков «Карпат»)

О ПРИЧИННО-СЛЕДСТВЕННОЙ СВЯЗИ

Якщо є якісь зовнішні фактори, які привели до такого рішення (вердикт Лозани, немає фінансування), тоді десь глибоко в глибині душі можна його зрозуміти. Якщо причини інші, тоді я схиляю шапку перед клубними можновладцями. Чекав всякого від менеджменту, але такого тупого бездарного рішення навідь уявити в жахливих снах не міг. Перед тим, як щось робити, потрібно розуміти, що ти будеш мати в результаті. Думаю, результат очевидний. (gayduk77, сайт болельщиков «Карпат»)

БЕЛЫЕ ОВЦЫ В ПАРШИВОМ СТАДЕ

Я розумію, що потрібно очистити команду, але що поганого зробили Даушвілі, Кенія, Ксьонз??? Логічно це все виглядає на банальне – «немає грошей, а Мисак і за банку тушонки буде грати». Сумно! (RA11, сайт болельщиков «Карпат»)

ШОПИНГ

Святковий розпродаж з нагоди 50-ліття клубу. (Мурчик, сайт болельщиков «Карпат»)

СКАТЕРТЬЮ ДОРОЖКА

Ну шо… Побажаю клубним керовнікам якомого швидшого розпродажу і разом з «золотом партії» покинути клуб остаточно. Чим швидше продасте, тим швидше заберетесь… (ЗЕЛЕНЬ, сайт болельщиков «Карпат»)

НАДЕЖДА УМИРАЕТ ПОСЛЕДНЕЙ

Не розчаровуємось, віримо у «Карпати»! Пишу від серця, тому що вірю у «Карпати». Так, «Карпати» закінчили уже другий сезон поспіль невдало і кубок теж ніяк не можемо виграти, продають гравців теж погано… АЛЕ залишаться лише ці гравці які вірні клубу. Згадайте Кононова, що він зроби з Карпатами, за кілька років він майже з нічого зробив ВЕЛИКИЙ КЛУБ. А коли він прийшов про нього ніхто не знав, думали прийде і через кілька місяців піде. Як після того що зробив Кононов піднявся клуб, збільшилась кількість фанатів, і про «Карпати» знала уся Україна. Так, зараз скрутне становище, але цього року 50-ліття «Карпат», відсвяткували ми його добре, тож і закінчити повинні добре. Вірте в клуб, що б не сталось, це ВАШ клуб. Можливо, після відпустки піде велика кількість гравців, але і може прийти новий Юст, Маркевич чи Кононов! (группа ВК)

джерело: tribuna.com

ТегиТеги:

Реклама