<
>

Реклама

Рейтинги ТОП-6

ТОП-6 найшвидших голів в історії чемпіонатів України (Відео)

Spy-Football.com

29/7/2014 , 12:23

Завдяки голу в ворота запорізького «Металурга» на 13-й секунді Адріано увійшов до списку «скорострілів» чемпіонату України. Але на наших стадіонах бувало, коли м’ячі влітали у сітку ще швидше.

Артем Федецький на 13-й секунді

Сезон 2011/12. «Карпати» – «Іллічівець» – 3:0

Відкриває наш хіт-парад чудовим ударом зльоту Артем Федецький. Гол вийшов приголомшливий, в кращих традиціях «Карпат» Олега Кононова. Все зроблено швидко і красиво, буквально в три паси розрізана вся оборона «Іллічівця».

Луїс Адріано на 13-й секунді

Сезон 2014/15. «Шахтар» – «Металург З» – 2:0

Ракицький зі своєї половини поля виконав фірмовий навіс на 60 з гаком метрів, а захисники запорізького клубу, наче під гіпнозом, спостерігали за тим, як м’яч опускається до Луїса Адріано. Кращий бомбардир минулого чемпіонату не схибив і увірвався до п’ятірки найбільш “швидкозабиваючих” футболістів України.

Юрій Штурко на 12-й секунді

Сезон 2013/14. «Металург З» – «Дніпро» – 2:3

Не встигли футболісти «Дніпра» звикнути до запорізького газону, як у їхні ворота вже на 12-й секунді матчу влетів шалений гол. Штурко краще за всіх розібрався в метушні і пробив Бойко. Однак цей гол у підсумку став лише невеликим втіхою для господарів, адже три очки дісталися дніпропетровцям.

Брандао на 10-й секунді

Сезон 2005/06. «Металіст» – «Шахтар» – 1:05

Матч з «Металістом» став по-справжньому знаковим для Брандао. По-перше, він вписав своє ім’я в історію українського футболу, забивши на 10-й секунді, а по-друге, ще й покер оформив, а таких футболістів можна на пальцях двох рук порахувати.

Олександр Косирін на 9-й секунді

Сезон 2004/05 «Чорноморець» – «Металіст» – 2:1

Всього 9 секунд, а якщо бути точніше – 8,9 секунди знадобилося Олександру Косиріну для історичного досягнення. За свою кар’єру він забив достатньо, але саме гол у ворота «Металіста» є для нього найважливішим у кар’єрі.

бонус

Ну, а найшвидший гол в історії всього українського футболу належить Роману Войнаровському, який в матчі першої ліги вразив ворота «Фенікса-Іллічівця» на 3,5 секунді. Це один з найшвидших голів в світовому футболі. Смакуємо.

за матеріалами tribuna.com

Реклама