<
>

Реклама

Трибуна кубок україни

Футбольні фанати просять ФФУ перенести фінал Кубка України у Львів

Spy-Football.com

29/4/2014 , 23:33

ukr_cupФанати переживають, що в Харкові вболівальники будуть піддаватися небезпеці.

Фанати 16 футбольних клубів України звернулися до президента Федерації футболу України з проханням перенести фінал Кубка України з неспокійного Харкова , інформує 1927.kiev.ua.

Зокрема , у зверненні зазначається : «Проведення фінального матчу в місті Харкові наражає на небезпеку численних уболівальників , які захочуть відвідати цей матч. Адже зараз у Харкові присутні численні агресивні антидержавні елементи . Приїзд ультрас вони можуть використовувати для організації масштабних провокацій , як це сталося нещодавно під час проведення матчу Прем’єр -ліги між харківським « Металістом» і дніпропетровським « Дніпром». Слід також згадати інцидент з побиттям громадян України на трасі Полтава – Харків , серед яких теж були футбольні ультрас. Отже , небезпека існує ще й на шляху до місця проведення фінального матчу ».

Разом з тим , фанати заявляють : «Пропонуємо провести фінальний матч у Львові. Це місто максимально віддалене від східного кордону , і ще ніколи в своїй історії (!) не приймало фінал Кубка України (на відміну від Харкова , який приймав фінал тричі за останні 6 років включно з торішнім ) . Крім гарантій безпеки , численні вболівальники України отримають можливість переконатися в гостинності та доброзичливості львів’ян , що матиме позитивний вплив на гуманітарну ситуацію в Україні . А сам матч пройде у святковій атмосфері і при повних трибунах ».

Лист підписано фанатами всіх 16 клубів української Прем’єр -ліги.

Додамо, що міністр молоді та спорту України Дмирий Булатов підтримує ідею перенесення фіналу Кубка України з Харкова в інше місто. Про це він просив президента Федерації футболу України Анатолія Конькова.

Реклама