<
>

Реклама

Трибуна FCSD Ultras

Капітан «Шахтаря» зажадав від уболівальників не ображати Путіна (Відео)

Spy-Football.com

29/7/2014 , 22:52

Даріо Срна зажадав від ультрас поважати правила поведінки на стадіоні і не співати образливих пісень про президента Росії.

Фанати Шахтаря після матчу за Суперкубок України спробували пояснити Срні, що він не правий.

Заява хорвата:

– Я завжди прямо кажу те, що думаю. І зараз поступаю так само – неважливо, сподобається це комусь чи ні. Те, що сьогодні відбувається на трибуні ультрас – не просто некрасиво. Це неприпустимо! Ультрас «Шахтаря» багато разів критикували нас за гру, за самовіддачу на полі. Свистіли. І це було справедливо, я визнавав. Але сьогодні я обурений їх поведінкою. Зараз йде найгостріша боротьба за чемпіонство, і вболівальники як ніколи повинні бути з командою єдиним цілим. Але я відчуваю, що ми не разом: ультрас нема з командою! Їх мати, демарші і політичні гасла не йдуть на користь «Шахтарю» – навпаки, їх поведінка шкодить нам. Скажу більше: я дуже поважаю ультрас «Динамо». Особливо після того, як вони разом з нашими вболівальниками аплодували нам у Києві. Зізнаюся, тоді я пишався і фанатами «Шахтаря», і фанатами «Динамо». Навіть незважаючи на нинішні результати киян, у них все одно божевільна підтримка. У Донецьку дуже багато вболівальників не хочуть приходити на стадіон саме через наших ультрас. Мене в магазині, в парку зупиняють люди і говорять про це. Так, в Україні зараз складна ситуація. Але все це відбувається за межами «Донбас Арени»! На стадіоні не повинно бути політики – тут є тільки вболівальники. Мені як капітану команди, який захищає кольори клубу 11 років, поведінка ультрас є не допустимою. Чому 300 осіб нав’язують політику решті 25-30 тисячам уболівальників, які присутні на стадіоні, і змушують їх слухати матюки? Або думають, що якщо вони ультрас, то вони особливі і їм дозволено те, що заборонено іншим? Це обурливо. Всі знають, що значить «Шахтар» для Донецька, Донбасу, України. Ми, футболісти, максимально викладаємося на полі, відстоюючи честь і славу своєї команди. І ми хочемо відчувати за спиною таку ж потужну і сильну підтримку справжніх, відданих фанатів. Тому звертаюся до ультрас: я вимагаю поваги до інших уболівальників, поваги до футболістів, тренерів, до президента клубу. Я наполегливо закликаю ультрас дотримуватися правил поведінки на стадіоні.

Заява Ультрас Шахтаря

Наші дії після фінального свистка, стосувалися виключно нашого «капітана» Даріо Срни, за його весняні висловлювання (футбол поза політикою, висловлювання про донецьких фанатів) про ситуацію в країні в той час. Ми здивовані, і глибоко стурбовані тим, що хорват, Даріо Срна який на власні очі бачив події, які відбувалися на його батьківщині на початку 90-их років, так негативно висловлювався про патріотичної позиції донецьких фанатів.

Ми вважаємо, що ці весняні висловлювання в черговий раз зашкодили нашій патріотичній позиції в очах донецького товариства, і в якійсь мірі призвели до цих катастрофічних наслідків, які ми з вами зараз бачимо. Такі висловлювання ми вважаємо не гідні капітана Донецького Шахтаря і української команди!

 

Реклама