<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Матчі української Прем'єр-ліги судять арбітри з російськими паспортами

Spy-Football.com

30/4/2016 , 15:00

За інформацією програми “Золотий свисток” каналу “2+2”, українські арбітри Анатолій Жабченко та Юрій Вакс є громадянами Росії.

Вони далі живуть в окупованому Криму, хоча офіційно тепер приписані до федерації футболу Хмельницької області. Програма запевняє, що Вакс та Жабченко взяли собі російські паспорти після окупації Криму.

Нагадаємо, що обидва родом із Сімферополя.

У програмі припускається, що Жабченко та Вакс літають з Криму до Москви по російському паспорту, а з Москви до Києва – по українському.

Комітет арбітрів ФФУ, а також комітет з етики та чесної гри розгляне питання про доцільність обслуговування Ваксом та Жабченком матчів чемпіонату України.

Ситуацію прокоментував колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

“Ситуація з ними неоднозначна. З одного боку, в Росії ці арбітри нікому не потрібні, там їм не дадуть працювати, а з іншого у них в Криму живуть сім’ї. Звичайно, так не може бути, щоб матч чемпіонату України обслуговувала людина з російським паспортом, але діяти в цій ситуації слід тонко.

Подивимося, що вирішать у ФФУ. Правда, Павелка поки в Україні немає. Але думаю, і без нього знайдеться кому приймати рішення”, – сподівається Ступар.

ТегиТеги: Судді УПЛ

Реклама