<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Російська мафія підозрюється в організації договірних матчів

Spy-Football.com

30/7/2013 , 9:04

money-footballЄвропейське поліцейське агентство береться за розслідування організації договірних матчів по всьому світу. Роб Уейнрайт, глава Європолу, впевнений, що дана проблема пов’язана як з азіатськими угрупованнями, так і з російською мафією.

“Ми підозрюємо російські мафіозні угруповання, а також розслідуємо діяльність злочинних співтовариств з Західних Балкан”, – заявив він в інтерв’ю Sunday Times. “Ми знаємо, що російські угруповання виявляють активність у багатьох сферах, тому ми не здивуємося, якщо з’ясується, що вони переключаться і на” договорняки “. Ми набираємо команду в Гаазі, щоб розслідувати це “, – додав глава Європолу.

За словами пана Уейнарта, він збирається залучати до розслідувань нові джерела і заручатися підтримкою вищих ешелонів влади. Зараз під підозрою знаходяться близько 680 футбольних ігор по всьому світу, 380 з яких були проведені в Європі. Наприклад, буде розслідуватися матч Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» і «Дебреценом». Раніше повідомлялося, на початку лютого Європол виявив злочинний синдикат азіатського походження, який займався організацією “договорняків”.

Коммерсант

ТегиТеги:

Реклама