<
>

Реклама

Трибуна ultras

Хто такі ультрас «Родичі» ?

Spy-Football.com

30/10/2015 , 10:05

Вперше серйозно про “Родичів” вся Україна дізналася у ЗМІ після потасовок на “Олімпійському” під час матчу Ліги Європи “Динамо” – “Генгам”. Тоді вболівальники з фірми “Трудові резерви”, яка входить до угруповання “Родичі”, побігли бити французьких фанатів. Біганина по бігових доріжках, зупинений матч та Шовковський, який таки вгамував “Родичів” – ось що запам’яталося українцям. Тоді всі очікували серйозного покарання для фанатів. Але від клубу “Родичам” нічого не було. Від УЄФА “Динамо” отримало штраф та дискваліфікацію 21-го сектора – саме там розміщуються “Родичі”.

Пізніше ми ще почуємо про расистську символіку під час гри з “Евертоном”, побачимо біганину хлопця з 21-го сектору по полю у футболці зі свастикою після фіналу Кубка України “Динамо” – “Шахтар”.

Також станемо свідками побиття темношкірих фанатів під час матчу Ліги чемпіонів “Динамо” – “Челсі” у виконанні тих самих “героїв” з 21-го сектору.

Але більшість українців не знають про інші акції “Родичів”. Із цим потрібно детально розібратися.

Як утворилися “Родичі”

Як писало видання depo.ua у своєму матеріалі про ультрас “Динамо”, в 2014 році у київському русі відбувся розкол. У середині 2014 на основі старих конфліктів блоку “Capitals” з “Young Hope” двіж “Динамо” розділився. “TF”, “ТР”, “YH” та кілька малих контор+ультра відокремилися. Нове утворення стало відоме під назвою “Родичі” (інформація з журналу Troublemakers Ukraine). Вони відразу взялися за популяризацію власного колективу, обзавелися благодійним аукціоном на підтримку АТО, почали робити власний спортивний одяг.

Велика кількість хлопців з фірм, які входять в угруповання “Родичі”, воюють в АТО на Донбасі. Переважна більшість – у полку “Азов”.

“Родичі” славляться правими поглядами. Це найрадикальніше угруповання серед усіх фанатів “Динамо”. В навколофутбольному житті фірми “ТР”, “TF” та “YH” беруть активну участь. Не дивлячись на фанатське перемир’я, махачі відбуваються в лісах.

Акції “Родичів” про які знають лише хулс

Чудовий щорічний звіт ОФ життя від “Troublemakers” дає нам інформацію про акції “Родичів” у 2014 році.

“Лучше этого выглядит только опиздюление жабоедов “Родичами” с приминением травмата и ножей, да еще прогон датчан с ихнего сектора”, – пише автор у звіті ОФ життя від “Troublemakers”.

Зазначимо, що били фанатів “Сент-Етьєна”, які приїздили на матч з “Дніпром”. Гнали датчан також під час матчу кваліфікації Ліги чемпіонів “Дніпро” – “Копенгаген”. Не забули той випадок, правда ж?

Також “Родичі” билися з фанатами “Легії” у Києві на Гідропарку – але це нормальна практика. Добре, що не на стадіоні.

От такі вони, “Родичі”, які, до речі, заперечили побиття темношкірих фанатів на трибунах. Гарні чи погані – судити лише Вам.

Детальніше читайте на depo.ua. 

Автор Казимир Сливкаua.tribuna.com

Реклама