<
>

Реклама

Персона MARADONA

Легенда Неаполя і Аргентини з «рукою Бога»: Дієго Марадоні виповнилося 60 років (ВІДЕО)

Spy-Football.com

30/10/2020 , 13:17

Дієго Марадоні – 60. Вік солідний, але все ж важко об’єктивно оцінити цю цифру в масштабі особистості аргентинця.

Для більшості теперішніх уболівальників, як представника покоління, чиє дитинство пройшло в 90-х, Марадона є персонажем міфічним. Мало хто пам’ятає матчі з його участю, але точно пам’ятають, що будь-який пацан який звертається з м’ячем трохи краще за інших з гордістю носив кличку “Марадона”.

З тих пір змінилося кілька поколінь кумирів молоді. Бекхем, Рональдіньо і Зідан завершили ігрові кар’єри і зайняли своє місце в світовому футбольному фольклорі. Але неоднозначна фігура Дієго продовжує привертати до себе увагу і не так важливо, що ця увага практично не пов’язана з його спортивними успіхами. Він завжди був особливим.

Останнім часом, поведінка немолодого чоловіка викликає негативну реакцію журналістів та вболівальників. Звучать припущення про психічне здоров’я і згубних звичках тренера. Все це лише додає фарб до портрету його безпосередній особистості, який залишиться в історії після виходу Марадони на заслужену пенсію.

Вся кар’єра аргентинця складалася з яскравих подій і суперечливих історій. Форвард засвітився ще на Батьківщині, зробивши собі ім’я в Аргентинос Хуніорс і Бока Хуніорс. До Європи Дієго перевезла Барселона, проте в каталонській команді Марадона відіграв лише два сезони, перейшовши в Наполі.

Там Марадона став справжнім Богом, адже саме з ним неаполітанці виграли обидва своїх Скудетто і взяли єдиний в історії єврокубок – Кубок УЄФА 1988/1989. Втім, в 1991 році гравець змушений був покинути Італію через скандал. Марадона провалив один з допінг-тестів, а пізніше був заарештований за зберігання кокаїну.

Незважаючи на це, для Неаполя Марадона назавжди залишиться ідолом.

ТегиТеги: Відео Марадона

Реклама