<
>

Реклама

Персона Spy News

Чому ми тримаємо кулаки за Вінні Джонса

Spy-Football.com

30/11/2013 , 12:18

vini_jonceЯк нещодавно стало відомо, найбрутальніший футболіст “всіх часів і народів” зізнався, що у нього рак шкіри. Він описав потенційно смертельну хворобу як “свого найжорстокішого і найстрашнішого противника”.

Ми бажаємо сил і наснаги Вінні Джонсу на перемогу в боротьбі з важкою недугою. І пропонуємо згадати за що ж ми полюбили цю харизматичну особистість.

Вінні Джонс – один з найбільш брутальних британських футболістів. До 19 років Вінні, якого раніше відрахували з дитячої команди за щуплість, працював на будівництві. У 19 він влаштувався в місцеву аматорську команду «Уелдстон».

Через два роки Джонс перейшов в «Уімблдон». «Банда психів» – так з подачі англійського коментатора називали новий клуб Вінні за надагресивний стиль гри. Ці “відморозки” в 1988-му виграли кубок Англії, перемігши у фіналі «Ліверпуль» Далгліша. Виграш кубка – найголовніший успіх в історії «Уімблдону» і у футбольній кар’єрі Джонса.

Тогочасний футбол « Уімблдона » ідеально підходив Вінні . Історія про Джонса і Гаскойна – найяскравіший приклад. Передамо слово Полу : «Перед матчем я ніяк не міг змусити себе не дивитися на Вінні, що розминався на протилежній половині поля . Навіть на відстані він здавався мені величезним ! Незабаром після початку матчу він підійшов і прохрипів мені у вухо :

– Мене звуть Вінні Джонс , і я , чорт візьми , буду поблизу всю гру. Ти зрозумів мене , пончик ? Сьогодні є тільки ти і я !

Наша команда отримала право на стандарт , і ми з Вінні стояли в штрафний , очікуючи подачі. Він був попереду мене , раптово відвів назад руку і , немов лещатами , стиснув мої яйця. Від болю та несподіванки я заревів . Завдяки фотографам на наступний день про це знала вся Англія » .

Після виходу фільму «Жорстокі хлопці світового футболу», де давалися поради з грубої гри, а сам Джонс виступив оповідачем, його оштрафувала FA. Вінні ж вважав, що FA, навпаки, має бути вдячна йому:

“Футбольна асоціація повинна бути вдячна мені – я переніс насильство з трибун на футбольне поле”

Наш герой за кар’єру отримав 12 червоних карток, а попередження пару раз заробляв всього за декілька секунд після виходу на поле. Причому більшість вилучень Вінні отримав якраз в «Уїмблдоні».

Наприклад, виступаючи за «Лідс», «Челсі» і «Шеффілд» Джонс не разу не віддалявся. За «Челсі» він взагалі одного разу забив гол-красень.

Коли Джонс грав за «Лідс», перед матчем до нього підійшов хлопчик і попросив у нього м’яч. Вінні зробив вигляд, що грає в повну силу. І навіть  постелився малому у підкаті (“по-акторськи” звичайно ж). Стадіон був у захваті. Пізніше півзахисник заявив: «Я грав у м’яч»

Одного разу за «Уімблдон» Джонсу майже тайм довелося грати у воротах, коли воротаря команди видалили. Вінні пропустив тричі, але кожному сейву був дико радий.

Валлійські коріння його дідуся допомогло Джонсу зіграти 9 матчів за збірну Уельсу.

Футбольну кар’єру Вінні закінчив на посаді граючого тренера КПР. У 1998-му Гай Річі зняв екс-футболіста в культовій стрічці «Карти, гроші, два ствола».Через два роки в «Великому куші» Річі знову не обійшовся без екс-футболіста.

Гра Джонса сподобалася критикам, і в 2001 він отримав головну роль в «Костоломі», одному з кращих фільмів про футбол. Тому самому, де був божевільний воротар Джейсон Стетхем. Так, це було ще до того, як Джейсон став грати чоловіків у піджаку і з пістолетом.

Потім Вінні зіграв круту другорядну роль фаната «МЮ», який змушує героя комедії «Євротур» співати гімн кращого футбольного клубу світу.

Більшу частину гонорару за фільм «Карти, гроші, два стволи» Джонс пожертвував госпіталю Херфілд. Там його дружині зробили операцію, вона більше 20 років живе з пересадженим серцем. Таня і Вінні знають один одного з дитячих років. Вони зустрічалися, розлучалися, але через 15 років після знайомства таки одружилися.

– Таня додає мені сил – вона впевнена, що її врятували для того, щоб вона могла врятувати мене.

Своєю репутацією він відсунув від себе статус сера на 15 мільйонів світлових років. Антиправила життя від Джонса у окремій статті.

Ми тримаємо за тебе кулаки, Вінні. Тримайся, ти переможеш!

за матеріалами ua.tribuna.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама