<
>

Реклама

Трибуна MESSI

ФІФА дискваліфікувала Мессі на 4 матчі. Аргентинець дав пояснення

Spy-Football.com

30/3/2017 , 11:18

ФІФА дискваліфікувала форварда збірної Аргентини Ліонеля Мессі на чотири матчі кваліфікації до чемпіонату світу-2018 через образи на адресу бокового арбітра матчу Аргентина – Чилі Емерсона Карвалью.

До того ж Лео повинен буде виплатити 10 тисяч швейцарських франків в якості штрафу за проступок.

По завершенні поєдинку з Чилі дисциплінарний комітет ФІФА відкрив на Мессі справу з приводу образливих висловлювань по ходу зустрічі на адресу бокового арбітра.

У рапорті головний арбітр інформації про даний інцидент не містив. Чотири арбітра з п’яти пояснили, що не чули лайки від Мессі, а головний рефері поєдинку бразилець Сандро Річчі підкреслив, що якби став свідком подібної дії, то обов’язково відреагував би на нього відповідно до правил футболу.

Однак помічник Річчі на «бровці» Емерсон Карвалью пояснив, що в одному з епізодів Мессі дійсно дозволив собі висловлювання на його адресу, проте точно їх суть він не зрозумів.

Аргентинська футбольна асоціація направила до ФІФА листа з поясненнями форварда Ліонеля Мессі щодо його лайки.

Ліонель каже, що його слова не були спрямовані на адресу саме судді, а були сказані просто в повітря через розчарування.

Через дискваліфікацію Ліонель також пропустить зустрічі з Уругваєм (28 серпня), Венесуелою (5 вересня) і перу (3 жовтня).

У нинішньому відбірковому циклі Мессі провів за Аргентину 6 матчів, забивши 4’гола і віддавши 2 результативні передачі.

Реклама