<
>

Реклама

Трибуна olimpik-dynamo

Чи варто було переносити матч Олімпік-Динамо? (Фото, Відео)

Spy-Football.com

30/4/2015 , 14:31

Динамівські фанати своє відстояли і можуть бути собою задоволені. Основний їхній аргумент щоб перенести матч на іншу арену, що 1600 з гаком місць на стадіоні імені Віктора Банникова буде недостатньо, аби вмістити всіх бажаючих відвідати цю гру .

Матч перенесли на стадіон «Динамо» імені Лобановського,що  вміщує 16 873 глядачів. На вчорашньому матчі 1/2 фіналу Кубка України за офіційними даними УПЛ були присутні 8500 осіб.

Таким чином, якщо вірити цій статистиці, стадіон був заповнений наполовину.

Як це виглядало насправді

 

Особливо ефектно виглядає панорама на відео.

 

По суті на стадіоні більш-менш заповненими були тільки центральна трибуна (сектора з 3 по 27) та сектор ультрас.

А ви знайшли 8500 глядачів на трибунах?

З іншого боку правий Сергій Ребров, який на післяматчевій прес-конференції прокоментував перенесення матчу:

Сьогодні, коли ми дивилися на поле стадіону Баннікова, там тренувалася збірна Грузії. Я не розумію, як можна проводити півфінал Кубка України на такому полі. Коли ми граємо на «Олімпійському», на його полі ніхто в протягом тижня не заходить, не кажучи вже про якісь тренуваннях. Я не кажу, що саме через це матч перенесли. Ми граємо там, де нам скажуть. Але я вважаю, що це абсолютно ненормально »

Почесний президент ФФУ і віце-президент УЄФА Григорій Суркіс теж висловився з цього приводу.

“Мені здається, що у рамках ліцензування і атестації клубів такий стадіон, як ім. Баннікова, що не має можливостей для трансляції матчів, не повинен братися Федерацією футболу до уваги як арена для проведення матчів Прем’єр-ліги.

– Є стадіон Оболонь, є стадіон Динамо, який завжди може бути люб’язно наданий для гостей в ситуації, що створилася.
Ми повинні думати не про якісь егоїстичні стосунки до суперників, а передусім – про глядачів. На стадіоні Динамо глядачам було безумовно комфортніше. Хоч їх і було менше, ніж могло бути, якби цей матч був проанонсований тут раніше, – цитує Суркіса xsport.ua.

А от президент донецького Олімпіка Владислав Гельзін залишився невдоволений перенесенням матчу з Динамо і в ефірі телеканалу “Футбол 1” заявив, що готовий зняти команду з чемпіонату у разі, якщо на клуб знову буде зроблено тиск.

Фото взято тут

Реклама