<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Металіст ходить під Богом?

Spy-Football.com

30/10/2013 , 10:42

kurchenko_metalВідкритий лист пану Сергію Курченко : Сергію, давайте , я Вас куплю!

Пан Курченко і група ВЕТЕК руйнується на очах , здувшись , як « мильна бульбашка» , незважаючи на всі дорогі покупки і показовий продакт – плейсмент .

Здавалося б – гроші люблять тишу , тому так мало інформації про харківського вундеркінда і його компанію . Але якщо цей хлопець купує медіа- активи , він явно не хоче бути в тіні – для заробляння грошей достатньо Одеського НПЗ і газу.
Але занадто багато питань і дуже мало відповідей . Я не буду заглядати в кишеню і рахувати чужі гроші , мені все одно , звідки вони взялися. Але я пропоную Сергію Курченко угоду і ось мої «АЛЕ» аргументи. Все начебто чудово ,

АЛЕ . Кадри – подивіться на склад топ -менеджменту ВЕТЕК . Хоча , стоп. Таж складу -то немає , його просто не існує , як і структури компанії. Є достатньо впливова людина , що позиціонується на сайті, яка відає кадрами , але де вони самі? Хто вони ? Що вони роблять? Яка структура управління групою і компаніями? Цього вдень з вогнем не знайдеш . Можливо , сфери відповідальності розмиті і перемежовуються , але з кого потім питати ?

АЛЕ . Власне , сайт ВЕТЕК . Слухайте , ну за 200 доларів – це нормально. Але ж у компанії статутний фонд 100 млн. грн. Невже не можна було за ці гроші зробити сайт , як у ДТЕК , ІНТЕРПАЙП GroupDF , DCH і інших, на яких рівняється пан Курченко ? Що за убогість і примітивізм у компанії , яка заявляє про мільярдні обороти та витрачає величезні гроші? Начебто , і не до чого багато інформації , але коль сам пан Курченко заявляв , що , мовляв , ми розглядаємо сайт як майданчик для відкритих комунікацій між нашою компанією і бізнес -спільнотою – питання : вам не соромно дивитися на свій сайт ?

АЛЕ . У « Брокбізнесбанку » , нещодавно купленому групою , тривають заворушення та скорочення. Оптимізація структури , скажете ви? Ні. Касири та менеджери кажуть , що їх пресують , зарплати зменшують , але нові відділення відкриваються , а реклама висить навіть на «Українській правді». Дивно , правда? Реклама йде , а внутрішні справи все гірше. А ви не полінуйтеся , зайдіть в відділення банку хоча б у Києві .

АЛЕ . Офіс групи ВЕТЕК , що володіє такими активами , знаходиться не в бізнес- центрі , не в окремому будинку , як і личить статусу і безпеки. Ні, такою значиться офіційно в торгово -розважальному комплексі «Арена -Сіті» , який у всіх мало -мальськи знаючих Київ ну вже ніяк не асоціюється з бізнесом. Невже компанія , що витрачає мільйони , не може орендувати собі окрему будівлю або офіс у бізнес- центрі , призначеному саме для цього? Або прохідний двір / базар / клуб – саме місце для солідної компанії?

АЛЕ . Консолідованої звітності ВЕТЕК не знайдеш ніде , як і звітності її підприємств , крім «Брокбізнесбанку» , якого зобов’язує Нацбанк. Як же можна будувати інвестиційну привабливість і говорити про залучення коштів , якщо фінансово -економічних показників не існує? Дійсно , навіщо пану Курченко інвестиції , ну , правда.

АЛЕ . Група витрачає великі гроші (за чутками ) на менеджмент , якого немає. Разом з тим , афілійовані підприємства повинні мільярди гривень. І , хоча « Газукраіна – Коммерс » подала апеляцію , а УНГК погодилася задовольнити вимоги кредитора , загальний борг пов’язаних компаній сягає майже 4 млрд. грн. Тобто, у консолідованій компанії такі борги ( і це тільки два епізоди ) , але вона продовжує робити покупки? Як можна витрачати гроші , не маючи таких?

АЛЕ . Всі публічні фігури – пани Тимонькін , Зюзюкін , Курченко та інші – не мають нічого спільного з управлінням компанією , що виявляється з ЄДРПОУ. Там єдиним засновником значиться Кошель А.П. , який вніс одноосібно аж 100 млн. грн. статутного фонду , а єдиним керівником – Бондар С.А. До речі , право підпису , за документами , є лише у пана Бондаря . Цікаво , як же приймає на роботу їх пан Курченко , не маючи на те повноважень? Крім того , група з мільярдним оборотом так і не змогла обзавестися до поточного часу стаціонарним телефоном – ЄДРПОУ подає лише чийсь мобільний.

kurchenkoАЛЕ . Історія Курченко – « американська мрія » для українців. Дійсно , перший раз в історії України взявся нізвідки бізнесмен мого віку за один рік встигає скупити далеко не найдешевші активи . І це при тому , що безробіття серед молоді сягає 56 відсотків , а бізнес в Україні вигідно відкривати або підпільно , або «під дахом ». А пройти шлях від кур’єра до заступника голови – мрія , тільки не українська . Тут це неможливо.

За відсутності якісного управління і стратегії , при мільярдних боргах і недосяжного прибутку , при елементарних проколах і занадто красномовних білих плямах в історії бізнесу пана Курченко , дуже складно повірити , що ВЕТЕК реально існує. Історія типу Оруеллу або, скоріше , Хакслі і Бредбері .

У мене є пропозиція до Сергія (адже він , як розповідають деякі виживші очевидці , всі рішення приймає сам ) : давайте , я Вас куплю. Точніше , ВЕТЕК . Не хочете? Що ж, тоді я згоден до входження у раду директорів ( хоча такого і не існує). Хм . Можливо , Ви погодитеся стати моїм заступником , на трохи ?

У нас же багато спільного з Вами , чи не так? Окрім футболу , звичайно – я рідко ходжу в ложу , волію бути з людьми. Обговоримо ?

З повагою і бажанням

збагнути незбагненне

Антон ДМИТРІЄВ

Засновник і СЕО компанії «Ефективне рішення»

11na11.com

ТегиТеги:

Реклама