<
>

Реклама

Поза грою FC Karpaty

Карпати вимагають люстрації в футболі

Spy-Football.com

30/9/2014 , 11:44

ffuВ українському футболі створений підпільний футбольний синдикат.

Про це “Профутболу” заявив генеральний директор Карпат Ігор Дедишин, розповідаючи про футбольне правосуддя в Україні.

“Зроблена ціла стратегія, система оцього синдикату. За те, щоб виграти справу, судовий спір в Палаті вирішення спорів, потрібно дати гроші. Про це всі говорять, і мені пропонували так само: дайте гроші, і ми вирішимо це питання на вашу користь”, – розповідає Дедишин.

За його словам, якщо рішення приймається на суму 100 000, не менше 10% потрібно повернути певним футбольним “ділкам” за те, щоб рішення було прийнято.

“Лобіює ці питання чоловік на прізвище Гатауллін, голова вирішення спорів. Його ставленик – Скворцов, який ділить з ним кабінет. На вершині всієї цієї піраміди стоїть такий небезвідомий пан Попов. По суті, всі питання в ФФУ вирішує ця людина”, – продовжив Дедишин.

“Ви ніколи не чули, що суддям платять гроші? Чи думаєте, якщо арбітри отримують ці кошти за потрібний результат, залишають всі собі? Так само несуть “наверх”. Це ж система, побудована не сьогодні і не вчора”, – заявив він.

Генеральний директор Карпат переконаний, що ці гроші прямують до Анатолія Попова.

“І він себе прекрасно почуває, ні за що, за великим рахунком, не відповідає”, – цитує Дедишина matchday.ua.

Резонансне інтерв’ю генерального директора ФК «Карпати» у вчорашньому ефірі програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2» – лише дещиця з півторагодинної розмови з журналістом Романом Бебехом. Значна частина цього інтерв’ю пролунає сьогодні, 29-го вересня, в ефірі програми «ПроКарпати» (телеканал ZIK, 22:00), а повна версія розмови незабаром з’явиться на офіційному сайті клубу.

«Ми вже підготували спеціальне звернення на ім’я генерального прокурора України Яреми В.Г., міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., міністра молоді та спорту України Булатова Д.С., голови Державної фіскальної служби України Білоуса І.О., в якому вимагаємо проведення серйозного розслідування щодо зловживань правлячої верхівки українського футболу, викрити значний тіньовий обіг коштів, –повідомив Ігор Дедишин. – Крім того, надіслано лист на ім’я голови Громадського люстраційного комітету Єгора Соболєва з вимогою провести докорінну і дуже ґрунтовну люстрацію в українському футболі. Адже зміни та зрушення, що після революції гідності відбуваються у державі, жодним чином не зачепили наш футбол, який продовжує залишатись за сімома замками для громадськості.

Ми вимагаємо, щоб усі темні справи, які роками поглинали наш футбол, вивернули назовні. Відповідні органи перевірять усіх чиновників, арбітрів, делегатів, інспекторів, всі витрати за останні 15 років. Цей процес повинен бути максимально публічним, прозорим та відкритим для суспільства.

Окремо хотів би вибачитися перед Маркіяном Лубківським, прізвище якого я вчора у програмі «ПроФутбол» помилково назвав серед «славнозвісної» когорти адвокатів і юристів, що входять до підпільного футбольного синдикату. Звісно ж, я мав на увазі Маркіяна Ключковського, тому ще раз перепрошую, я не мав на меті завдати шкоду, це чисто механічна помилка.

Наостанок хотів би закликати усіх журналістів, яким небайдужа доля українського футболу, розпочати власні розслідування і власний люстраційний процес над чиновниками, арбітрами та іншими нечистими на руку функціонерами. Нехай громадськість побачить їхні будинки, машини, розкішне життя і отримає відповіді на чимало питань».

Реклама