<
>

Реклама

Рейтинги Блохін

Топ-10 одкровень Олега Блохіна

Spy-Football.com

30/5/2014 , 9:59

1 . ВОРСКЛА – ДИНАМО – 2:2 11 -й тур

(На питання про те , що наприкінці матчу в нього кинули три біляші ) . ” Добре хоч не пляшку горілки. Треба було пляшку горілки і беляш , щоб закусити . А з чим , до речі , був беляш ? ”

2 . ЗОРЯ – ДИНАМО – 2:0 , 15 -й тур

“Відставка ? Та ви чого , хлопці? Ну ви мене вже задрали , просто задрали . Так напишіть , що Блохін пішов у відставку! Ну ви чого , зовсім ? Що це за питання ? Чого ви Луческу не задаєте це питання? Він же теж програв 2:0 . Тільки Блохіну задаєте , чи що? Так не дочекаєтеся , я вам говорю. Не дочекаєтесь , хлопці. Я наступного разу взагалі інтерв’ю давати не буду “.

3 .ВОРСКЛА – ДИНАМО – 2:2 11 -й тур

(На питання про те , що трапилося в перерві ) . “Нічого особливого не було , просто майор міліції послав мене на три букви і називав на ” ти “. Я вперше таке в своєму житті бачив. Я йому сказав: ” Вибачте , я вам не ” тикав ” . Майор міліції – представник влади – і мене посилає ” йди туди . ” Що значить ” йди туди» ?

4. АРСЕНАЛ – ДИНАМО – 0:2 , 13-й тур

(На питання про те , чи з’явиться у нього ще один помічник). “Зараз його пошукаємо ” . (Дивиться під стіл ) . ” Хто давав такий анонс . Я не читаю пресу ” .

5. ВОЛИНЬ – ДИНАМО – 1:4 16 -й тур

(На питання ” Як думаєте, що я хочу у вас запитати ?) . «Я знаю . Коли я піду ? ”

6 . ДИНАМО – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 1:2 , 5 -й тур

(На питання про те , що з Євгеном Хачеріді ) . «Я не знаю , що з Хачеріді ! Після того , як його почали запрошувати в Донецьк , він , по-моєму , перестав і тренуватися , і працювати ” .

7 . ДИНАМО – КАРПАТИ – 1:0 10 -й тур

“Раніше всі говорили , що я фартовий , але, мабуть , наврочили – чесно кажучи , не пригадаю такої кількості попадання в штанги як сьогодні. ”

8 . ДИНАМО – МЕТАЛІСТ – 4:2 , 24 -й тур

( Про кількість травмованих і дискваліфікованих ) . “Напевно , проти” Карпат » я вже сам вийду на поле”.

9 . МЕТАЛІСТ – ДИНАМО – 3:0 , 9 -й тур

” Другим таймом я повністю задоволений”.

10 . АРСЕНАЛ – ДИНАМО – 0:2 , 13-й тур

” Так обклали прапорцями – далі вже нікуди . Трохи в асфальт не закатали. Вже стільки критики вилили , що я не знаю. Треба ж рамки якісь мати ‘ .

за матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине

Реклама