<
>

Реклама

Поза грою Ультрас

Ультрас Дніпра ледь не зірвали матч Ліги Чемпіонів через російський прапор? (Відео)

Spy-Football.com

31/7/2014 , 21:05

У першому таймі зустрічі, що проходила в Києві на НСК “Олімпійський”, між українськими та данськими фанатами стався конфлікт. Один з прихильників “Дніпра” вкрав банер з емблемою “Копенгагена”. Данці спробували наздогнати кривдника, а після невдачі пішли скаржитися керівництву своєї команди.

«Декілька наших уболівальників зазнали атак від українських фанатів, тому їм довелося бігти зі свого сектора, – йдеться в заяві «Копенгаген», озвученій під час прес-конференції. – Ця ситуація для нас неприємна. Ми подали скаргу до УЄФА. До закінчення офіційного розслідування ми більше нічого коментувати не будемо».

Як стало відомо, один із данських вболівальників спровокував ультрас «Дніпра», повісивши клубну символіку на секторі дніпрян.

Ультрас “Дніпра” Влад прокоментував інцидент за участю фанів у перерві київського матчу Ліги чемпіонів.

“Ми зараз розбираємося, що там сталося. Ще вдень був конфлікт на грунті тієї політичної ситуації, яка відбувається в країні. Увечері був вивішений прапор чи то сусідньої держави, яке знаходиться з боку Донецька, чи то президента цієї країни, тому там сталася бійка” . Також про це пише данське видання Ekstra Bladet.

“Зрозуміло, що це не прикрашає нас як фанатів, і це неправильно. Але все це було зроблено на політиці. Це абсолютно нас не прикрашає, і я прошу вибачення у всіх, але, повторюся, що це була якась провокація”, – розповів представник ультрас дніпропетровського клубу.

Реклама