<
>

Реклама

Трибуна ultras

Фани Динамо та Карпат найбільш недисципліновані в УПЛ

Spy-Football.com

31/10/2015 , 13:09

ultrasКомітетом з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ здійснено аналіз порушень правопорядку з боку вболівальників під час матчів за участю команд клубів Прем’єр-ліги України сезону 2015/2016.

Відповідно до отриманих Комітетом даних, уболівальники футбольних клубів Олімпік Донецьк та Зоря Луганськ практично не порушували правила поведінки під час проведення матчів своїх команд.

Більшість учасників змагань має середні показники правопорушень з боку глядачів на трибунах. Зокрема, у ФК Ворскла зафіксований єдиний випадок використання піротехніки. Фани ужгородського клубу Говерла двічі скандували заборонені гасла, а вболівальники Олександрії один раз вигукували гасла непристойного змісту та один раз порушили вимоги FARE. Вболівальники футбольного клубу Волинь тричі застосовували піротехнічні засоби, та в одному з цих випадків фаєри потрапили в ігрову зону.

Шанувальники донецького Шахтаря у 4, 7 та 11 турах Прем’єр-ліги та 1/16 Кубку України, а також фанати одеського Чорноморця у 11 турі УПЛ, і в 1/16 стадії Кубку України, зловживали піротехнікою. Крім того, одного разу одесити вивісили на своїх трибунах заборонений банер.

У свою чергу, фани футбольного клубу Дніпро Дніпропетровськ у 8- ми матчах використовували піротехніку, при цьому, лише у двох випадках кількість фаєрів нараховувала більше 10. У 9-му турі УПЛ з боку уболівальників дніпропетровського клубу були зафіксовані серйозні порушення, пов’язані з пошкодженням майна стадіону, вибіганням на поле та скандуванням гасел, заборонених FARE.

До запорізького Металурга було застосовано санкції у зв’язку з тим, що його вболівальники двічі використовували піротехніку та двічі скандували непристойності. Фани ФК Сталь одного разу використовували піротехнічні засоби та кидали їх в ігрову зону, а також двічі здійснили скандування непристойного змісту. Найбільш злісними порушниками порядку на аренах України є вболівальники ФК Карпати Львів, ФК Динамо Київ та ФК Металіст Харків.

Так, зокрема, фани Карпат у 5-ти матчах використовували піротехнічні засоби, у трьох поєдинках – заборонені банери, скандування, а також завдавали шкоди майну. Крім того, під час матчу 11 туру між ФК Карпати та полтавською Ворсклою львів’янами було запущено сигнальну ракету і через задимлення в чаші стадіону гру було призупинено на 10 хвилин.

Лише у двох турах з боку вболівальників ФК Динамо не зафіксовано жодного порушення правил поведінки. Крім традиційного використання сумнозвісних фаєрів (зафіксовано 11 випадків), у 10 та 11 турах Прем’єр-ліги ними були запущені сигнальні ракети та чотири рази було кинуто в ігрову зону піротехнічні засоби. Двічі до них застосовувались санкції за пошкодження інфраструктури спортивної арени та одного разу – за скандування. Крім того, шість разів динамівські вболівальники вдавалися до використання заборонених FARE банерів.

Вболівальники Металіста у семи матчах Прем’єр-ліги використовували піротехнічні засоби. П’ять разів вони скандували заборонені гасла, одного разу – вивісили заборонений банер та один раз завдали шкоди майну стадіону.Харків’яни тричі порушували вимоги FARE щодо використання заборонених зображень. Під час матчу 9 туру близько 50 осіб в “балаклавах” намагалися забрати з кімнати міліції вилучену у інших вболівальників піротехніку, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Реклама