<
>

Реклама

Поза грою Spy News

На спонсорські контракти в світовому футболі за 2012 рік було витрачено 4,5 млрд доларів

Spy-Football.com

31/5/2013 , 13:37

football_corruptionІнвестиції бізнесу в футбол продовжують збільшуватися, навіть незважаючи на загальний спад світової економіки. Зокрема, футбол залучив близько $ 4,5 млрд за підсумками 2012 року, що на дві третини більше суми за 2011 рік. У порівнянні з футболом інвестицій в будь-який інший вид спорту в рази менше.

Наприклад, англійський “Манчестер Юнайтед”, продавши права на свою тренувальну базу і місце на футболці для титульного спонсора компанії AON, отримав майже $ 30 млн за сезон.

Філ Клемент, директор з маркетингу та зв’язків з громадськістю компанії AON, зазначив:. “Ми відчуваємо, що для глобального успіху це дуже важливо. Я б порівняв це з рекламою в 120 країнах, важко мати тільки одну рекламну програму в якійсь окремій країні, яка б працювала в глобальному масштабі “.

Іншими словами, глобальне спонсорство спортивних заходів має велику перевагу. Виникає питання, як довго ще триватиме динаміка зростання інвестування у великий спорт. Експерти впевнені, що утворення “мильної бульбашки” на ринку не відбудеться. “Є ще нові ринки для розвитку. І на даний момент немає ніяких доказів, що ринок досяг свого піку.», – Відзначають експерти.

championat.com

ТегиТеги:

Реклама