<
>

Реклама

Ретро BERGKAMP

Ретро дня. 13 років самому красивому голу в історії прем'єр-ліги (Відео)

Spy-Football.com

4/3/2015 , 15:30

2 березня 2002-го на «Сент-Джеймс Парк» відбулося повернення Денніса Бергампа після дискваліфікації за червону картку в Кубку Англії. Голландський нападник ознаменував його легендарним голом, витончено перегравши майбутнього чемпіона Європи Нікоса Дабізасf. Грек, за твердженням оглядача The Telegraph Сема Уолесса, пережив справжнє приниження. Втім, навряд чи хтось загострює увагу на персоні захисника – відвести очі від дій Бергкампа неможливо:

Іан Райт: «Прийом! Розворот! Цей гол потрібно пустити в сповільненій зйомці, накласти класичну музику і виставити в музеї. Так! Потрібно показати людям, що це і є – сама справжня поезія».

Тьєррі Анрі – про тих, хто сумнівається в намірах голладця: «Коли люди ставлять мені запитання про цей гол, я просто відповідаю: « Денніс Бергкамп ». Вони: «Так, але він все так і задумував?», А я знову кажу: «Денніс Бергкамп». Ось моя відповідь. Я не брав участі у тому матчі, дивився його вдома по телевізору. І коли я побачив гол, моєю першою реакцією було: «Що!?»

ua.tribuna.com

Реклама