<
>

Реклама

Ретро Spy News

П'ятиразові чемпіони УРСР повертаються!

Spy-Football.com

14/2/2013 , 14:49

Багаторічний учасник вищої ліги чемпіонату України, дворазовий фіналіст Кубка України, п’ятиразовий чемпіон УРСР київський ЦСКА відновлює своє існування.

Ця новина сколихнула інформаційний простір України декілька днів тому, але ми витримали паузу, аби з’ясувати деякі деталі, перш ніж про це повідомити.

Перше, що варто відзначити — це те, що київська команда гратиме у вищій лізі ХФЛ (Християнська футбольна ліга). Це турнір, який по суті готує команди до участі в змагань на чемпіонат міста. Базовою для ЦСКА стане команда “Атлант”, гравці якої захищатимуть стяги славетного клубу.

Оновлений ЦСКА

Оновлений ЦСКА

До слова, армія до клубу стосунку не матиме. Тому все, що залишилось від абревіатури ЦСКА — це історія, традиції клубу та її віддані фанати з угруповання Army Legion, які три роки боролися за те, щоби клуб жив, проводили збір підписів, шукали меценатів і трималися купи. Цікаво, що навіть попри розпад футбольної команди, хулігани ЦСКА увесь цей час проводили різні уставки і донині вважаються однією з найсильніших банд України.

Метою участі ЦСКА в ХФЛ, очевидно, є знову відчути смак футболу фанатам. Команді ж — набратися досвіду, аби в майбутньому брати участь у другій лізі Києва. А там, якщо справи підуть добре, то можна виходити на першу лігу Києва і аж до чемпіонату та кубка ААФУ. Втім, якщо ААФУ реформатують в регіональну лігу, то ЦСКА теоретично за кілька років може повернути собі статус професійного клубу.

Та найголовніше, що перший крок нарешті зроблено. Свої змагання ХФЛ розпочне вже у березні і “Spy-Football” обов’язково стежитиме за виступами ЦСКА і акціями Army Legion.

 

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама