<
>

Реклама

Ретро Spy News

Футбольні історії. Забити гол в свої ворота щоб вийти у фінал

Spy-Football.com

17/7/2013 , 12:02

Країни Карибського регіону проводять міжнародний футбольний турнір, який називається Кубок Карибського Моря «Шелл» (Shell Caribbean Cup). Так от, в 1994 році відбувся найдивовижніший випадок в історії футболу.

Багато хто не вірить цьому – та все тому що важко в це повірити.

Отже, Група 1. У групі зібралися збірні Барбадосу, Гренади і Пуерто Ріко, і тільки одна команда за регламентом повинна виходити з групи в наступний раунд фінальної фази. Команда Гренади в першому турі перемогла
Пуерто Ріко з рахунком 2:0, у той час як Барбадос свою зустріч з пуерторіканцем програв з мінімальним рахунком 0:1.

Гренада 3 очки різниця м’ячів 2:0
Пуерто Ріко 3 очки різниця м’ячів 1:2
Барбадос 0 очок різниця м’ячів 0:1

Отже, до останнього туру в групі Гренада прийшла на першому місці, і потрібно було не програти Барбадосу. Щоб зайняти перше місце. Барбадосу кров з носу потрібно було перемагати в очній зустрічі збірну Гренади, причому з різницею в 2 м’ячі. Все б нічого, якби не дивне правило турніру, за яким золотий гол в додатковий час прирівнювався двом голам.

Отже, останній матч групи: Барбадос-Гренада. Забивши швидкі два голи, Барбадос повів у матчі з рахунком 2:0. Цей рахунок, що влаштовує барбадосців, тримався аж до 83-ї хвилини. На превеликий жаль для останніх, автогол практично звів зусилля нанівець. Рахунок став 2:1. І гренадці встали біля своїх воріт, щільно обороняючись від суперника – адже третій гол у їхні ворота стане катастрофою.

Бачачи, що час летить, матч наближається до завершення, двоє захисників Барбадосу (Сіел і Стаут) обмінюються пасами між собою зрозуміли, що їхній команді не вдасться забити гол у хвилини, що залишилися, і Сіел “поміняв орієнтацію” і навмисне забив гол у свої ворота. «А чукча не дурак!».

Адже таким чином він заробив для своєї команди цілих 30 хвилин доданого часу, протягом яких можна забити один гол – «золотий гол» – який, рівний 2 звичайним голам,що допоможе вивести команду на перше місце.

Оторопівши від такого розвитку подій, гравці Гренади мало не скам’яніли. Все стало з ніг на голову: тепер гренадцям треба забити гол. Причому,РІЗНИЦІ НЕМАЄ В ​​ЯКІ ВОРОТА ЗАБИВАТИ ГОЛ! І вони, природно, вибрали найлегший шлях: вони побігли забивати гол у свої ворота! Комедія тільки починалася.

Барбадосці, як Карпов у свої кращі часи, прорахували все наперед. Вони кинулися до воріт суперника, і … почали захищати ворота Гренади від автоголу. Позаду воротаря гренадців встав захисник Барбадосу Сіел – він уособлював собою останній рубіж. На велику втіху глядачів, в останні дві хвилини основного часу плюс чотири хвилини компенсованого часу гренадці намагалися забити гол – без розбору – в будь-які ворота, а барбадосці – оборонялися як біля своїх воріт, так і біля воріт суперника. Ви тільки уявіть собі.

І Барбадос вистояв! Гренадям не вдалося забити гол! Навіть у свої ворота!

У доданий час геніальний план Барбадосу спрацював. Гравець БарбадосуТорн забив «золотий гол», який автоматично припинив гру і зробив рахунок 4:2 на користь Барбадосу. І за різницею м’ячів, Барбадос завоював путівку у фінальну фазу Кубка країн Карибського моря. На стадіоні “Національний” у Бриджтауні стояв регіт і веселощі.

Тренер збірної Гренади Джеймс Кларксон лютував після матчу:
«Відчуваю себе обдуреним. Людині, якій заманулося прийняти такі правила, пряма дорога до психлікарні. Гра, при якій так багато ошелешених футболістів бігали по полю, взагалі не повинна була відбуватися. Наші гравці не знали в який бік бігти щоб атакувати ворота: в наші ворота або у ворота суперника. Подібного я в житті не бачив. За футбольними правилами і традиціями, потрібно забивати гол ворота опонента, а не в свої ворота, щоб перемогти в матчі ».

Ну якщо ви все ще сумніваєтеся в правдивості цієї історії, то подивіться на це власними очима:

ТегиТеги:

Реклама