Премєр-Ліга 12 тур

VBET Ліга. Динамо перемагає в Маріуполі, Зоря розтрощила Металіст-1925

Spy-Football.com

1/11/2021 , 10:01

Маріуполь та Динамо видали класний матч з безліччю гольових моментів. Героєм зустрічі став Сергій Сидорчук. На 4 хвилині він “привіз” пенальті у свої ворота, але вже через хвилину чудовим ударом виправив свою помилку і зрівняв рахунок. Згодом Микола шапаренко вивів киян вперед, а у другому таймі все той ж Сидорчук фантастичним ударом здалеку зняв павутину з девятки воріт Турбаєвського. Під завісу зустрічі Клименко встановив остаточний рахунок 2-3 на користь киян.

У центральному матчі туру донецький Шахтар не мав проблем із Десною.

У двох матчах в Кіровограді та на “Арені Львів” глядачі голів так і не дочекалися. У Ковальці команди також були близьку до “сухої” нічиї але на 83 хвилині точний удар Романчука приніс перемогу Львову.

Луганська Зоря у Харкові, пропустивши першою вже на початку зустрічі, відвантажила у ворота Металіста-1925 шість(!). Дублями відзначилаися Гладкий та Аллахяр.

Дніпро-1 не мав жодних проблем із Минаєм. А Ворскла не зуміла пробити голкіпера Чорноморця.

Таким чином в цьому турі було зафіксовано одразу три “сухі” нічиї. Попри це сереня результативність туру склала 2,75 голи за гру.